Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Graviola čaj

ICUMSA

Neviem ako sa volate hladate Graviolu čaj,ja som technolog liečiv.Teraz som robil 10 kg/100% sucheho juce do Ameriky.
pošlem Vám zadarmo 150 gr. vyrobite si z toho 5 litrov juce.
Pozdravujem prajem skore uzdravenie.
mail.filipslucik@gmail.com

airinka

RNG
graviola ma velmi zaujima....a chcem vediet o nej co najviac...hlavne odborne canky by ma zaujimali...
vedeli by ste mi prosim poradit jej davkovanie?
Dostala som sa po jednu studiu, v ktorej boli najlepsie vysledky pri davke 100mg na kg.
Inak som citala aj o davke 5g denne.
Takze neviem. Vedeli by ste mi v tomto poradit, pripadne ma nasmerovat na co najviac odbornych clankov?
Rada by som Vam povedala aj detaily...preco ma to tak zaujima...len som to nechcela rozoberat tu. Preto som sa chcela na Vas nejakym sposobom nakontaktovat :)

RNG

Cela pocitacova elektronika ( hardware a software)aj internetove spojenia su zahadne Dnes nikto nevie naisto, ako to cele bezi....A kto a ako to ovlada. Roane obranne mechanizmy su v serveroch, vo viralnych ochranach a podobne co blokuju rozne spojenia. A este do toho zasahuju aj vlady a ine organizacie, ci uz legalne alebo ilegalne.

airinka

RNG
skontrolovala som aj spam aj vsetko. Neviem v com to je. Skus prosim ta....napisat mi este na airinka99@gmail.com

airinka

RNG
ja to nechapem ale stale nic. Mohol by si mi ty napisat mail a ja ta skusim kontaktovat? Milovu adresu som zadala dobre..uz som ju kontrolovala

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.