Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Špirála Margaret astor BIG & BEAUTIFUL BOOM!

hptl

Spirala Big Boom 24h od Astoru je to najhorsie, co som kedy z kozmetiky kupila.
Vôbec neposkytne co slubuje. Mihalnice su biedne riedke, zlepene, ani nezhustuje, ani nepredlzuje, velm tazko sa umyva. Uz 3x som sa velmi sklamala s kozmetkou Astor. Je to len velka reklama a pekny obal. Nic viac. Naozaj, kto nema peniaze nazvys, NEODPORUCAM ju kupovat. Najlepsia je predsa len Dermacol spirala.

Ve

Baby, špirálu som dostala ako darček,
je veľmi dobrá

som maximálne spokojná nerozmazáva sa a dá aj dlžku aj objem

:-)

Spirit

Mne naopak veľmi vyhovuje, uprednostňujem ju pred maybeline aj rimmel, síce si potrebujem dať hubšiu vrstvu no krásne zvýrazní oči. Som s ňou spokojná, asi pred týždňom som si kúpila 2.x :)

jfksfjkfj

tiez suhlasim s nazormi... skor by som este povedala ze menej ako priemer... vzdy som si dalsiu vrstvu potrebovala dat este inu spiralu, napr. rimmel.. lebo len ta boom sama o sebe dobry efekt nerobi... je dobra ako podklad pod inu spitalu, lebo pekne len oddeli mihalnice :)

maruska123

este som ju nemala..ale teraz ju maju v Dm s nejakou parfumovanou vodou k tomu zadara tusim Heidi Klum)

to len tak pre info :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Špirála Margaret astor BIG & BEAUTIFUL BOOM! - Fórum - ZDRAVIE.sk