Rakovina nie je choroba?

martinmlm

Podľa mňa to najlepšie vysvetlili na stránke Germánska nová medicína. Neštudoval som ich podrobne ale mi pripadá akoby veľmi veľa čerpali z ázijskej medicíny. V skratke moja teória: prečo keď dvaja fajčia, jeden ochorie a druhý nie? najviac onko chorých je v okolí chemko strážske. Prečo nie sú všetci chorí? Ako je možné že ešte žijú ľudia čo boli v epicentre jadr výbuchu v hirošime?
Pušný prach bez iskry nevybuchne. A pri rakovine tou iskrou je myseľ- emócie, zlosť, hnev, strach, stres, psychická trauma.

Lulu2011

aj urcite negativne myslienky mozu k tomu prispiet, stale viac ludi sa priklana k tomu, ze pri vsetkych chorobach je potrebna zmena myslenia, su o tom rozne knihy, ako psychicke priciny chorob, alebo pozri germánsku novu medicinu cez google

winki

Kvoli niecomu to musi vzniknut predsa nejaky stres, malo pohybu alebo co? Zeby sme naozaj mali prejst na surovu stravu?

winki

No dobre teda, ale prečo cely svet varuje pred fajcenim, pred alkoholom a mastnymi jedlami, pomaly vsetko co dam do ust ma v sebe rakovinotvorne bunky. A ludia ktorych osobne poznam maju rozne druhy rakoviny a
pritom nikdy nefajcili, nepili, nejedli jedla z mc donaldu a podobne. Ako to teda je?

llek

No az take zname to nie je. Je velmi vela vyskumu, velmi vela poznatkov,ako dochadza k tomu, ze sa bunka transformuje na nadorovu. To su kila a kila clankov, roznych knih, vyskumov. A tych druhov nadorov je neskutocne vela a teda aj poznatkov je neskutocne vela.Lenze ked pride pacient do mojej ambulancie, nemozem mu povedat preco prave u neho toto cele vzniklo. A cim viac sa vzdelavam, tym viac som si vedoma, ze naozaj tu odpoved pre toho kokretneho pacienta nemam. Vacsina ludi, u ktorych nadorove ochorenie vźniklo si to nijako nezavinila. Pri nadorovych ochoreniach ide vzdy o mulitfaktorialny proces a co bolo to posledne, co to cele spustilo, to nemoze nikto povedat. Ak to povie, tak si privlastnuje schopnosti, ktore nema.

winki

takze niekto so mnou suhlasi, ze rakovina sa da prekonat aj niecim inym ako chemoterapia? Najst pricinu choroby a neliecit priamo nador ale to preco vlastne vznikol?