Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

diplomovka celá z vlastnej hlavy??

Príspevok v téme: diplomovka celá z vlastnej hlavy??
???

Chcem sa opýtať, či je normálne, že vám konzultant diplomovej práce povie, že je to samostatná práca študenta a musíte všetko písať z vlastnej hlavy, bez použitia odbornej literatúry a internetu? Načo sa potom uvádza použitá literatúra? Prácu mám vypracovanú už v troch verziách, presne podľa pokynov a povie mi toto? čo si o tom myslíte a viete mi niečo poradiť?

0vecka

hmm j asom tiez bol konzultovat... a po prvej konzultacii mi bolo jasne ze sa na to mozem rovno vysrat a bola to aj posledna konzultacia.. :) ...

inak to co slecna popisovala sa mi zdalo ok...

ewelin28

konzultácie slúžia nato, aby si bola usmerňovaná pri písaní tvojej práce..ty si vyberieš istý smer...a on by mal povedať svoj názor...či sa mu to páči...alebo by ti odporučil niečo iné..má ti pomáhať..uberať sa tým správnym smerom...samozrejme nie je tam nato, aby za teba napísal polovicu práce...a na všetky tvoje otázky by mal primerane aj odpovedať...
ja som bola na konzultáciach pred nedávnom..a usmerňoval ma v teŕoií...čo by som mohla vynechať...naopak čo mi tam chýba...a tiež mi kázal pouvažovať nad niektorým otázkami v dotazníku...
žiaden vedúci práce či konzultant ti nepovie presne čo máš robiť...len naznačujú istý smer..je to tvoja práca..nemôžu ju oni vytvoriť :)
aj keď na VŠ sa človek s kadečím stretne...jedna moja spolužiačka..mala problém so svojim vedúcim práce. atakmer neurobila štátnice .lebo si vybrala firmu, ktorá sa jemu nepáčila...pri tom na danú tému bola tá firma viac ako vhodná :)

???

No paradoxom je, že téma nemá veľa spoločného s odborom, ktorý študujem. Vybrala som si ju však na základe toho, že som s podobnou témou už mala skúsenosti na bakalárke. Nemala som vtedy najmenší problém. Konzultant mi ju ohodnotil na áčko. A keďže je to veľmi všeobecná téma, nemám problém s tým, o čom písať (nechcem veľmi uvádzať názov témy. Ide o to, že pán konzultant je známy ješitnosťou a nepáči sa mu, ak mu človek nerozumie a niečo sa opýta. No tak o čom je potom konzultácia?

???

Jasné, že máme nejaké smernice. ja viem ako sa píše diplomovka, len mi chýba normálny prístup konzultanta. Mám zložitú tému, sám to povedal, ale poradiť mi už nevedel :)

???

Už tu je asi všetkým jasné, že naša škola je celá postavená na hlavu :D Naozaj nikto nemá školiteľa :D Dobre kašlite na to, ja už si nejako poradím.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.