diplomovka celá z vlastnej hlavy??

Príspevok v téme: diplomovka celá z vlastnej hlavy??
???

Chcem sa opýtať, či je normálne, že vám konzultant diplomovej práce povie, že je to samostatná práca študenta a musíte všetko písať z vlastnej hlavy, bez použitia odbornej literatúry a internetu? Načo sa potom uvádza použitá literatúra? Prácu mám vypracovanú už v troch verziách, presne podľa pokynov a povie mi toto? čo si o tom myslíte a viete mi niečo poradiť?

[zruseny1]

podla mna ste sa nepochopili
neda sa pisat diplomovka bez literatury a zdrojov
a ten kto tvrdi, ze ano, asi na vyske nikdy nebol-asi ani ten tvoj veduci DP
"nevystudoval si" on titul v rekordnom case v trencine? :D

ewelin28

aj ja študujem manažment...a veru nestretla som sa s tým, aby ešte aj v teoretickej časti mali študenti sami vymýšlať nové teórie..však to potom nech im dajú rovno titul prof., to by potom každá jeden diplomant vytvoril nové skriptá, nemyslíte?

xy:)

si si ista, ze si spravne pochopila interpretaciu jeho slov? mne to pride tak, ze si tio nepochopila. ake metody si pouzila v praci? dp nie je iba o odpisovani, u nas vyrazili ludi aj s bakalarkami, kt neobsahovali navrh, nieto este diplomovka. studujes manazment, manazmet coho? co tak urobit nejaku analyzu podniku, oblasti alebo co to vlastne mas a nasledne navrh na zlepsenie?

lost

tpch

ma pravdu dievcata a chlapci, especially v tomto:

"Diplomovka musi byt originalnou vedeckou pracou studenta. "

kto do certa ma prinasat civilizacii nove veci, ak by VS studenti len kopirovali a kopirovali ?

to by im potom stacil nejaky kurz na dane zameranie :)

ale nic v zlom, VS nemam a to z dovodu, ze neviem co chcem, nebudem tam chodit, len aby som nieco mal predsa.. ale urcite by som sa snazil "nachadzat" co najviac co najunikatnejsieho a dat to samozrejme co "najlacnejie" ludstvu (i ked patentovat by som si to dal, aby mi to zas niekto neukradol, ale to len preventinve :P ) zas som offtopic :D dovi

lionesssssss

tpch (aluska?), máš nejaký problém so sociálnou prácou? sorry za otázku, ale zaujal ma tvoj komentár

jankaaaaaaaaa

:DDD
jasne ze diplomovka je pracou studenta, ale konzultant je nato, aby sa s nim dalo konzultovat a aby viedol studenta akym stylom o com pisat a co pisat. a nie tak ze sa s tebou uz ani nebavi..
chod za veducim DP a porad sa s nim
a ked uz mas 3diplomovky, nechces aj mne jednu napisat? :DDD mne sa dost nechce :D

tpch

Excited, to sa dost vyrazne mylis :-DD
Ty budes urcite nejaka "studentka" socialnej prace alebo animacie volnocasovych aktivit...

0vecka

ja som to nejako nepochopil.... podla toho co slecna popisuje tak ma pisal diplomovku stylom ze uvod opise a zvysok ma nejako sklepat pomocou literatury... nevidim na tom nic tazkeho... ja som sklepal diplomovku asi za mesiac a problem bol skor sa vtesnat do tych stran...

ak nevies o com pisat tak tam nadrb vela tabuliek a tak...

a snad si nemyslis ze diplomovka je o tom ze to cele opises z internetu...