reumaticka horucka

Príspevok v téme: reumaticka horucka
mimula

ahojte,

zakladam diskusiu na temu REUMATICKA HORUCKA, reumaticka artritida, ...

Tak zacnem trosku od seba, pravdepodobne som este pocas detstva prekonala silne anginy, ktore som samozrejme poriadne neprelezala, a neriesila som ich ani velmi.
Vtedy som netusila co to moze sposobit.
Asi tak pred 4 rokmi sa mi zacali objavovat reumaticke uzliky, ruky respekt. vecsinou len prava ruka, no teraz postupne uz obidve, mi mierne opuchnu, klbiky bolia, ruky su akoby ste ich namocili do vriacej vody, cervene,ruzove, bolave. V tomto obdobi vecsinou to je rozhranie jesen/zima, zima/jar sa citim fakt zle, okrem opuchov, a casteho nachladenia, mam aj take dni kedy ma oblieva horucka,bezdovodne, boli hlava, brucho,casta bolest na hrudi/srdce a som velmi citliva, nespokojna, depresivna, akoby v zivote bez radosti a zmyslu, co vobec nie je typicke pre moju osobnosti, potom znova par tyzdnov, mesiacov pokoj. Teraz aj lutujem, ze som kaslala na celu liecbu v case ked to zacinalo, bola som sa brat lieky pol roka nonstop, len preto aby potlacali priznaky , vsak si nechcem znicit pecen este taka mladucka. No zda sa podla toho co som si o reumatic. horucke precitala, iba dalsie zapaly mi skodia na srdiecko, a iba ho nicia viac a viac...sila, ako na jednej strane pomahate jednemu organu a dalsi si pomaly nicite. Neskutocne! Keby aspon niekto vynasiel sposob alebo liek na vyhubenie toho HELICOBAKTERA ci coho to, aby aspon trosku bol clovek zdravsi, ako si pomahate vy, co vam pomaha. Na testy idem v stredu, predsa len, a zacinam s liecbou az teraz.