Tlaky v bruchu a ťažoba na žalúdku

Príspevok v téme: Tlaky v bruchu a ťažoba na žalúdku
Mirkaaa

Ahojte,potrebovala by som sa poradiť,alebo skôr sa popýtať,či má niekto s nasledujúcimi príznakmi skúsenosti.V poslednej dobe(prevažne 2 alebo 3 mesiace) trpím zvláštnymi tlakmi v bruchu,nejde o bolesť brucha,nikde ma ani nepichá,ani nič podobné.Tento problém sa u mňa vyskytuje najmä v čase,keď si ľahnem v polohe na chrbát do postele.Mám pocit,ako by sa všetko vo mne prelievalo,počujem žblnkotanie,ale to iba občas.Tieto tlaky sa ako keby potom dostávali do žalúdka,z čoho mi zostáva ťažko na žalúdku.Každé ráno po takejto noci sa budím s pocitom ťažoby na žalúdku a s pocitom na vracanie.Keď vykonávam nejaký šport,tak mám potom ako keby všetko v sebe pomiešané a bývava mi ťažko od žalúdka,v noci sa mi z toho vie točiť aj hlava.Moje brucho je veľmi halklivé na akýkoľvek pohyb,hneď všetko cítim a je mi z toho ťažko na žalúdku.Absolvovala som doposiaľ 3d sono,kde mi nič nenašli...Mám aj zastavené vetry...Neviem ako by som túto nepríjemnú situáciu vyriešila...Mohli by ste mi prosím niekto poradiť?Má niekto z vás s týmto podobné skúsenosti?

Ďakujem za odpoveď a pomoc!