hriesne myslienky

Príspevok v téme: hriesne myslienky
dominika512

ahojte, mám 24 rokov s priateľom chodíme 2 roky( zatiaľ je to môj najdlhší vzťah) a bývame spolu v prenajatom byte v meste kde obidvaja študujeme, inak pochádzame z iných miest.Vo vzťahu nemáme vôbec žiadne problémy, ľúbime sa a opísala by som ho ako harmonický, problém tkvie skôr vo mne a v akýchsi nevyburených pocitoch ktoré pociťujem v sexuálnej oblasti. Momentálne po skúškach som doma u rodičov a s priateľom som dlhšiu doma nebola. Mám často myšlienky také, že by som sa rada vyspala s niekým iným len tak, neviem prečo niekedy sa sama na seba hnevám,či dokonca hanbím za tieto bludné myšlienky.Inokedy si pomyslím,že takéto konanie nevery by sa mi absolutné nevyplatilo, keďže mám čo chcem a môžem byť s tým spokojná. Nechcela by som ale prísť o svoj dobrý vzťah. Nerozumiem prečo mi chodia po rozume takéto úlety. Neviem , či je to spôsobené tým, že s priateľom som momentálne netrávila spoločne toľko času alebo mi hormóny bijú neskutočne do hlavy :-D. Inak nám to v sexuálnej oblasti celkom klape,radi skúšame nové veci a pod. , osobne neznášam stereotypy a som z toho na nervy. Dalo by sa aj povedať že si na sex dosť potrpím, nevravím že je to to najdôležitejšie v živote ale pre mňa to zohráva významnú úlohu, ale ako som vravela nemáme žiaden problém len tu zohrávajú určitú úlohu moje skryté túžby po sexe s niekým iným. Neviem či sa ste sa s niečím podobným stretli aj vy resp. máte skúsenosti. A poprosím tých , ktorí ma hneď zavrhnú za tieto moje myšlienky aby nereagovali, pretože ten kto len tak jednoducho súdi iných bude súdený tiež. ďakujem

beskyd

ono to byva rovnake u zien aj u chlapov, clovek je vo svojej podstate len taka trocha inteligentnejsia poloopicka ovladana hormonmi a pudmi, preto v zasade nemilovaniahodny biologicky robot zamerany na uspokojovanie vylucne vlastnych biologickych, ekonomickych a socialnych potrieb.

alenka_maxova

ja si myslim, ze je to uplne prirodzene :) Ja ked som dlhsie bez priatela, tiez mam kadejake myslienky, len su to predstavy s nim. Ty mas zas predstavy s inymi muzmi :) Nemyslim si osobne, ze su to skryte tuzby po sexe s niekym inym. Keby ano, neostane to predsa len v rovine predstavovania si :)

dominika512

alenka, áno je to v rovine predstáv, ktoré ma napadajú ale nie vkuse na to samozrejme myslím čas od času. Náš sex je pre mňa super ale ako som písala teraz sme dlhší čas asi dva týždne neboli spolu, stále ma tieto veci napadajú ak nie sme spolu dlhší čas ak trávime spoločné chvíľky,alebo mám veľa inšej práce tieto veci ma ani nenapadnú.

nefinka

:alenka_maxova - presne tak, moja reč.. ja by som svoj plne fungujúci vzťah isto neoznačila pojmom že náš sexuálny vzťah nám celkom klape :D to je aká hlúposť .. očividne im to neklape a potom sa tu objaví milý a citlivý fero a ide tu vykladať, že čo sa to s nami ženami porobilo:D

alenka_maxova

dominika512, mozem sa opytat? si si ista, ze si navzajom vyhovujete po sexualnej stranke? Lebo si napisala, ze vam to celkom klape. Sudim podla seba, ze keby som na svoj sexualny zivot povedala "celkom klape", isto by som s nim spokojna nebola. To nema celkom klapat, to ma byt fantasticke! :D Ja by som hladala pricinu asi tu niekde. Nie kazdy vztah je idealny, takze obcas cosi zaskripe, s tym nic nenarobime. Ale vzdy je moznost ako veci vylepsit. A inak, ak tvoje predstavy naozaj ostavaju predstavami, tak ich absolutne neries :)

anonymka23

Fero M.,
a nejakí medzi tými dvomi skupinami mužov podľa Teba teda neexistujú? Ja si myslím, že hej. Ale je to môj vlastný názor, Tvoj Ti neberiem. A inak Panelák a Ordinácia sú len seriály, zase podľa toho sa nedá vždy riadiť v živote. Škaredí herci? Podľa mňa komu sa niekto zdá škaredý, pre iného môže byť pekný.

alenka_maxova

Fero M. urcite ta nezabijem :D Je to tvoj slobodny nazor a uplne chapem tomu, ze to co si zazil, ta ovplyvnilo natolko, ze to vnimas este stale citlivo.
Musim vsak skonstatovat, ze absolutne netusim o akych predstavach toci zakladatelka temy. Ja som s partnerom po sexualnej stranke maximalne spokojna a v mojich tajnych predstavach si predstavujem len jeho. Asi som staromodna, alebo co, ale mne sa jednoducho bridia ini chlapi, ked mam dobry vztah. Jasne, otocim sa za chlapom, ale moje sexualne tuzby sa tocia len okolo jedneho. Lebo pochybujem, ze daky iny by ma uspokojil ako ten moj :) Ale co uz, nie sme vsetci ako ja :)

Izabelka_MT

No ja si neviem pomôcť , ale mňa už môj dlho nepriťahuje a dosť ochladli tie city z mojej strany a potom sa mi stále len sny snívajú ako keby po tom túžim alebo čo ..ale v skutočnosti by som ho nepodviedla ..

dominika512

To o odsudzovaní som sem napísala len z toho dôvodu, že už sa tu riešilo viacero vecí a predsa sa našli ludia čo prispievali s rôznymi odsudzujúcimi vulgarizmami, atď , tí čo sem chodíte pravidelne to asi poznáte, takže ja som to nemyslela tak aby mi tu všetci schvaľovali aby som sa s niekým vyspala, ja som sa len chcela opýtať či s niečím podobným máte skúsenosti, prípadne sa podeliť so svojimi názormi :-))