hriesne myslienky

Príspevok v téme: hriesne myslienky
dominika512

ahojte, mám 24 rokov s priateľom chodíme 2 roky( zatiaľ je to môj najdlhší vzťah) a bývame spolu v prenajatom byte v meste kde obidvaja študujeme, inak pochádzame z iných miest.Vo vzťahu nemáme vôbec žiadne problémy, ľúbime sa a opísala by som ho ako harmonický, problém tkvie skôr vo mne a v akýchsi nevyburených pocitoch ktoré pociťujem v sexuálnej oblasti. Momentálne po skúškach som doma u rodičov a s priateľom som dlhšiu doma nebola. Mám často myšlienky také, že by som sa rada vyspala s niekým iným len tak, neviem prečo niekedy sa sama na seba hnevám,či dokonca hanbím za tieto bludné myšlienky.Inokedy si pomyslím,že takéto konanie nevery by sa mi absolutné nevyplatilo, keďže mám čo chcem a môžem byť s tým spokojná. Nechcela by som ale prísť o svoj dobrý vzťah. Nerozumiem prečo mi chodia po rozume takéto úlety. Neviem , či je to spôsobené tým, že s priateľom som momentálne netrávila spoločne toľko času alebo mi hormóny bijú neskutočne do hlavy :-D. Inak nám to v sexuálnej oblasti celkom klape,radi skúšame nové veci a pod. , osobne neznášam stereotypy a som z toho na nervy. Dalo by sa aj povedať že si na sex dosť potrpím, nevravím že je to to najdôležitejšie v živote ale pre mňa to zohráva významnú úlohu, ale ako som vravela nemáme žiaden problém len tu zohrávajú určitú úlohu moje skryté túžby po sexe s niekým iným. Neviem či sa ste sa s niečím podobným stretli aj vy resp. máte skúsenosti. A poprosím tých , ktorí ma hneď zavrhnú za tieto moje myšlienky aby nereagovali, pretože ten kto len tak jednoducho súdi iných bude súdený tiež. ďakujem

cukríčka1236

Ako tak čítam nie som jediná. Ja som na tom presne tak isto. Môj priateľ ma priťahuje, milujem ho, ale predstavám sa nevyhnem. Akurát minule došlo na takúto tému a spoločne sme usúdili, že ani on nie je bez viny. Sú to však len predstavy. Nikdy by som ho nepodviedla skutočne. Len či to tak cíti aj on. Podľa mňa každému človeku takéto napadne len niekto to dá najavo iný nie

Fero M.

anonymka23
Ako ja sa mužov nezastávam, ale u nich je skôr problem to, že bud miluju alebo su totálny hajzli a sebci a od takých, ked chce žena odísť, tak nemá nad čím rozmýšľať. A možno len nie su takí ako ženy, že to píšu a tak. Ale to hovorím aj zo života, teda kamošov čo poznám a riešia to isté, lebo sa im presne takto priateľky zbláznili.
Asi by som zrušil panelák a ordináciu a natočil klasické rozprávky so škaredými hercami...

akinom007

Je to normalne, pokial to zostane pri myslienkach:) Nepokaz si vztah pokila si v nom na 100% spokojna vo vsetkych oblastiach. Ja ti poviem ze mne 10 rokov co som bola s priatelom taketo myslienky skutocne nenapadli, a to bol moj prvy, az pootm ten posledny rok ked uz sme mali nezhody a zacala sa zo vztahu vytracat laska...az potom...

nefinka

:fero m. - prečo by malo byť niečo so ženami?? keď má hriešne myšlienky, tak očividne od svojho chlapa nedostáva to, čo potrebuje, jednoduchá vec, nič viac v tom nie je. keď ju frajer nevie uspokojiť, tak to neni jej chyba a ty si už zlož z nosa tie tvoje ružové okuliare týkajúce sa ideálneho vzťahu medzi mužom a ženou

kleo5

no co ti poviem, mam take iste myslienky, predstavy a neviem co este, veeeeelmi bujnu fantaziu mam v tomto smere, chvalabohu, ze sa nedaju citat myslienky, lebo take scenare co dotvaram v tej mojej hlave by kludne mohli sfilmovat v nejakom erotickom filme. Ale!!! nikdy sa to nezrealizovalo, je to vsetko len predstava. Trosku ma mrzi, koli mužovi, že malo kedy je hlavnym hrdinom on :)) sme spolu uz 10 rokov...ach jaj.... :)))

dominika512

Fero.M no máš pravdu svet je akosi naruby :-DDD nemyslíš, že to bude tou emancipáciou a tým že si ženy radi užívajú sex a neberú to len ako povinnosť?
Daniela- áno myšlienky, ale od myšlienky už je blízko k činom asi mi šibe čo už :-DD

mate59

ak chceš prosiť tých, ktorí ťa za tvoje myšlienky zavrhnú,aby nereagovali, tak asi chceš počuť len to,aby si sa s niekým iným vyspala.Ja ťa nechcem súdiť,ani neodsudzujem,ale máš pekný vzťah a ak si ho vážiš,tak vydrž kým budeš s priateľom.Alebo chceš ty tu spať s niekým a on nech tam vypráši tiež nejakú,aby si uľavil?Hriešne myšlienky môžu byť,ale skutky nie.A určite máš šikovné ruky.

anonymka23

dominika512,
ja by som tie myšlienky ignorovala. Buď rada, že s priateľom nemáte vo vzťahu problémy a ľúbite sa. A nepokaz si to tým, že sa vyspíš s niekým iným len pre "len tak". Držím palce, aby vám to dlho vydržalo.

Fero M.,
prepáč, ale všimla som si, že vo viacerých príspevkoch tu píšeš, že so ženami sa niečo deje. Ako s ktorými. Podľa mňa nie sú príčinou rozchodov len ženy, ale aj niektorí muži nevedia, ako sa vo vzťahu majú správať.