Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem rychlo schudnut

Príspevok v téme: Potrebujem rychlo schudnut
ByVeronika

Viem ze rychlo schudnut, nie je ziadna vyhra a mal by to byt dlhsi proces ktory je ucinny ale teraz to nutne potrebujem. budem musiet drasticky znizit "jedalnicek" , napr. jablko, zelenina+acidko. vela vody a cajov. ma niekto uz s niecim takymto skusenost? ...dakujem za kazdu radu:)
p.s. taktiez sportujem

ByVeronika

Spirit-taktiez mam antikoncepciu Maitalon, ale neschudla som po nej. ale dakujem za rady, idem do toho a Tany drzim palce nech to vyjde;)

dietmaniak

No skuste to s dietou so sondou alebo dietou bez sondy- NepDiet. Za 10 dni ide dolu okolo 7-8% cisteho tuku..je to velmi rychle chudnutie, ale pod dozorom lekara...ja idem na to v pondelok :). Mne to poradila kamoska, za 10 dni dala dolu 7 kil.

Spirit

Tak rýchle chudnutie je moja "záľuba"... Síce mi to nikdy dlho nevydrží, no raz na štvrť roka sa navliecť do najmenších rifiel je skvelý pocit. Najviac som schudla keď som začala brať antikoncepciu Maitalon, a druhé najrýchlejšie schudnutie bolo keď som asi týždeň ležala v posteli s chorobou a môj jedálniček bola len jedna šálka čaju denne, niekedy ani to nie... ten týždeň som schudla 8kg, a doteraz sa mi vrátili iba 2, takže som rada.... Držím ti palce, nech sa ti podarí schudnúť, ide to, ak sa chce, a hlavne sa treba neprejedať!!! :)

vikiviki.

z chudnutia su strie??? to som este nepocula, skor pokožka zmlandravie ked sa chudne rychlejsie. Strie su naopak z toho ked sa rychlo pribere, alebo v tehotenstve.

lucia335

raz mi takto hrablo ze som bola na jogurte, jablku pripadne zelenine cele dni a vydrzala som mesiac o 8 kil lahsia .. od vtedy presli 3 mesiace a mam spet len dve kila ..... ani strie nemam ale je to individualne, kazdy ma inak pruznu pokozku a ine travenie a pod.... kazdopadne schudnut je najlepsie zdravo, stravoz pohybom a je to:)

Tany

Veronika od zajtra idem držať 13 mliečnu diétu ak chceš môžme držať spolu ;) Ozvy sa na tému ,,13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3" téma je založená už rok... teším sa

mattod.

rýchle schudnutie = strie . Nejedz po 18-tej hodine ,jedz len 5x za deň,dodrziavaj pitny rezim a v pohode schudneš,samozrejme ak aj budeš mať pohyb..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem rychlo schudnut - Fórum - ZDRAVIE.sk