Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako by ste chceli vyzerat

bingham

danielka...v tomto pripade je to jasne...(a prave naopak mal mu rovno jednu dat)...ale taketo typy sa vacsinou boja nieco povedat(a hlavne nebudu riskovat svoje zdravie...kvoli babe co ich mozno ani nebude chciet)

ale ked mas 17 rokov ides do podniku so svojou babou...a sadnu si k tebe asi 10 chlapci od pit...a ze pozicaj nam ju :D...dost zla situacia(neprajem nikomu zazit)...normalne im to nevysvetlis nijak(tak jedina moznost ako si trocha zachovat hrdost je poslat ich do pi...) a potom uz len dostavas bomby :D

xdanielax

bingham - mozes mi to trosku blizsie vysvetlit? Pretoze ja si myslim, ze v takej situacii, ked za prve sa chlapec snazi o nejake dievca, pozve ju von atd atd a pride tam nejaky opity debilko a nielenze otravuje slovne ale aj "rucne" - si myslim ze neexistuje ospravedlnenie na to, ked dotycny napadnik sa ani neozve! nehovorim, ze ho mal hned poslat na zem.. alebo co. Taky clovek jednoducho u mna uplne klesne dole. (i ked, ako som uz naznacila, nastastie, zvladla som to aj sama tentoraz..)

bibisa

ja by som chcela vyzerat ako traktor.aby ste nehovorili ze vsetky tu chceme vyzerat ako (blond,180cm,50kg,nohy zacinajuce od krku,obrovske pevne prsia) :D

xdanielax

amelia11 - si mala stastie, to mna ked raz uz davno otravoval (naststie iba) jeden opilec v podniku, kam ma priviedol moj "napadnik" som toho otravneho musela JA poslat kade lahsie. Ten "hrdina", ktory tam so mnou sedel sa ani nepostavil... staci?? :DD A ten napadnik sa neskor cudoval, preco som zrazu mala tolko roboty a nikam som s nim nesla uz :-))))

amélia11

zažila som takého ochrancu. chodila som s ním iba tri mesiace. celý čas rozprával iba o športe, najčastejšie o futbale. raz sme sa v noci prechádzali po dosť odľahlej ceste. už ma boleli uši z toho jeho futbalu, odrazu za nami počujem nejaký dupot. z každej strany sa k nám pridali po dvaja grázli s klasickým, či nemáme oheň. skoro som sa vtedy naozaj posrala. ani neviem ako ich všetkých štyroch zmangľoval, lebo sa to zbehlo neuveriteľne rýchlo. ja som stála ako najväčší sraľo, úplne ochromená, ani utekať som nevedela. potom ma chytil a odtiahol domov. za to mu síce budem do smrti vďačná a naozaj oceňujem takúto schopnosť, ale aj tak som sa s ním rozišla, lebo tie svaly a schopnosť biť sa pre vzťah naozaj nestačia. bohužiaľ.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako by ste chceli vyzerat - Fórum - ZDRAVIE.sk