Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako by ste chceli vyzerat

xdanielax

klitschko je moj oblubenec! strasne milo vyzerajuci clovek. taky dobrak.(odhliadnuc od toho, ze minule som skumala ake ma super ruky :D )

amélia11

bingham, mne sa tí chlapi zdajú strasne tvrdí, viem si predstavit, ako svojej zene ked je nasratý jednu uvalí. nepácia sa mi. dnes je iná doba, ja nepotrebujem doma zálesáka.
jankaaaa, neviem o akom cinanovi hovoris, nic take som necitala ani tu nevidela. ja nie som chalan ale baba. kde to bolo na akej teme?
tento japonec sa mi paci, ale vsetci nie su pekni. niektori japonci su strasne skaredi az odorni. mne nejde o to ci je to japonec alebo nor alebo francuz, mne sa paci ten styl a ten design.

Joo

bingham
to prve video sa mi seklo ,trosku som zazrela muza v "rukavickach"
:-)
to druhe som videla a mozem povedat ,ze su peknucky ... maju super nosteky ;)
.... chodim pokukavat na chlapcov hlavne na thaibox ,muay-thai ,kedysi ma tam tahal brat ,takze som tomu prepadla (nesutazne samozrejme)
pre mna ANO !!!!! su peknucky a maju super tela !!!!

jankaaaaaaaaa

amélia11 ty niesi nahodou ten chlapec pod nickom young ktory tu vypisoval ze chce vyzerat ako japonec? on tu tychto muzov posielal, ze sa mu pacia

smajliQa

bingham

to su pre mna absolutne nepritazliví chlapi... fuuuha,,, strasne vela nepeknííí...

vidite, sto bab sto chuti :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako by ste chceli vyzerat - Fórum - ZDRAVIE.sk