Henna

Príspevok v téme: Henna
JahO_Odka

Zdravím,
hennujem vlasy už vyše pol roka (Hennou Zlatý Blond), ale tentokrát som po prvý raz siahla po bezfarebnej henne, resp. po hennovom zábale. Po zime potrebujem vlasy vyživiť, ale aj ich trošku zosvetliť. Viem, že henna samotná nezosvetľuje, ale nemáte skúsenosti s nejakými prísadami (napr. citrón), ktoré by sa do kašičky primiešali a mohli mi vlasy vytiahnuť jemne do blond? Som plavovláska.

JahO_Odka

Hustejšie? Snáď len opticky, kedže henna obalí vlas mikrovrstvou, vlas teda pôsobí hrubšie. Proste v konečnom dôsledku budú vyzerať objemnejšie :)
Ale po dlhšom čase používania, trebars po viacerých mesiacoch, alebo roku ti naozaj môžu zhustnúť.

UiU76

Tiež by ma to zaujímalo .. A je to pravda , že ak používaš Hennu tak máš hustejšie vlasy ? Alebo v čom je vlastne rozdiel ? :)

JahO_Odka

Trochu ich to stmavilo. Na slnku síce hádzali krásne zlaté odlesky, ale v miestnosti, alebo kdekoľvek, kde nedopadalo slnko, boli proste tmavšie.
Hennu Zlatý Blond som si dala cca 3x v priebehu troch mesiacov a stále boli o kúsok tmavšie a tmavšie.
Preto teraz skúšam bezfarebnú... len neviem čo do nej primiešať aby to fungovalo mierne zosvetľujúco :/