Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoka skola - vip

ade

jozka, kludne aj denne. Moja dcera mala tiez tolko a isla na denne studium VS. Pozerala som ich stranku, same zaujimave predmety. A ta cinstina, nemat 50 rokov...

Jozka91

Tak som sa rozhodla, idem... Pytala som sa kamaratov a ti maju kamaratov, niektori tam chodia a chvalia si velmi. Kedze som rok vynechala, neviem, ci na denne, tam by som uz asi bola stara. Co myslite?

gfhsh

Ja tam tiež studujem... zo zaciatku sa zda ze je to malina, no potom sa to zrazu nazbera .. a :( ... nemozem sa stazovat, ale ani chvalit.. urcite vyskusaj, ked sa chce, tak sa da :))

Natally

Pravo, ekonomia, historia, jazyky, manazment, psychologia, retorika, medzinarodne vztahy, statistika... Digestor, ako vravis, same zbytocnosti...
Ach jaj, nebudem to radsej komentovat.

Jozka91

Ano, je to Vysoka skola mezinarodnich a verejnych vztahu Praha a na Slovensku ma Vzdelavaci a konzultacny institut v Bratislave. Celkom to chvalia, ale chcela som poznat niekoho, kto tam realne studuje a povypytovat sa.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoka skola - vip - Fórum - ZDRAVIE.sk