sex a bolesť

Príspevok v téme: sex a bolesť
nešťastná

mám s priateľom taký problém....sme spolu už dlhšie lubime sa všetko a nás sex nebol už ani prvý, ani desiaty....ale mňa to stále velmi bolí ta bolesť sa neda ani opísať, je to zo začiatku akoby štípanie rezavá bolesť a neskôr sú to také tlaky akoby sa moja panva chcela roztrhnúť....lekár povedal, že som v poriadku, ale mňa to stáel bolí už sme skusili aj lubrigačný aj som bola navrchu ja....zatial bezúspešne ...chcem si tiež užiť dobrý sex....:(..napadla mi taká hluposť, ale je možné že tam je nepomer jeho penisu a mojej vaginy? ..dakujem za odpovede....

KIIIka

Lucia,

boze, dohovor toto mojej kamoske !!! 6 rokov sa s priatelom pokusa o suloz a nejde to, strasna bolest, ani 2 prsty. Ked som jej poradila pohar vina, povedala, ze to neskusi :/ Co k tomu dodat, chcem jej len dobre. Ja som jej to poradila ako test na to, ci je to ozaj v "hlave". Teda moja rada nie je permanentne pit pred sexom, iba si to raz - jedinky raz overit.

vrrrr!

Alebo ho nechceš, svoju hlavičku síce presviedčaš o opaku, ale v srdci ho nevieš vystáť. Protiví sa ti celý, jeho spôsoby, zvyklosti, jeho hodnoty i zmýšľanie. No z nostalgie k spoločne prežitým rokom si nechceš priznať, že on nebol ten správny a v konečnom dôsledku ti tvoj materský inštinkt bráni prijať do seba penis a semeno tohto človeka. V penise vidíš symbol moci, obávaš sa, že stykom partner nad tebou prevezme kontrolu. Vnútorne ho odmietaš, problém nie je v anatómii.

nešťastná

nie som z kresťanskej rodiny...ale ja to chcem aj ked je pravda , že teraz mam trošku blok, kvoli bolesti ale sama sa presviečam že to chcem, on na mna nijako netlačí ani nič, ale príde mi nelogické aby som s ním nespala, keď je to normálny zrelý, už niekolko ročný vzťah ......

Lucia333

Mala som ten istý problém, pomohlo, že som sa opila do nemoty. Stačilo raz, celkom ma to otupilo a on ma v pohode rozťahal. Potom to už bolo OK. Teraz si užívam:)

aloe0000

tvoja vagina je ako ti povedal aj gyneokolog v poriadku. to co nie je v poriadku je pravdepodobne tvoja hlava. ide zrejme o nejaky podvedomy stres kvoli ktoremu nie si uvolnena, aj ked o tom mozno nevies. nie si nahodou z nejakej krestanskej rodiny? pomoc treba hladat u psycho/sexuologa