hak a sucha pokozka?

Príspevok v téme: hak a sucha pokozka?
miauvrr

Beriem uz 3 roky minervu a priblizne tak dlho ma trapia suche lupiny...mam extremne suchu pokozku vo vlasoch , na nose a v okoli nosa...na lupiny som skusila vsetko z drogerie, lekarne, od koznej...viem len tolko, ze to nie su klasicke lupiny...niekde som sa docitala, ze to moze byt zapricinene aj hak ...moju hak som nikdy nemenila ani nemala dlhodobu pauzu...len mesiac co som brala maitalon (ale za mesiac by sa mi pokozka neukludnila predpokladam) musela som ho ale vysadit kvoli krcom...zajtra idem ku gyn a skusim si vypytat yadine alebo jeanine...ci mate nejaky iny tip? Poznate lepsiu?co mi radite? Prosim veci typu vykasli sa na hak nepiste...

jankaaaaaaaaa

to i je luto, ale myslim, ze mesiac je kratka doba nato aby si zistila ci je to z hak alebo nie. minimalne na 4mesiace by si ju mala vysadit aby si videla vysledok, pretoze cyklus koze je asi tak 3mesiace.

miauvrr

Gyn mi doporucil aspon ma mesiac vysadit po 4 rokoch..ved asi ju aj zmenim...ja som sa ho na to pytala ci to moze byt tym ale nevedel...povedal ze moxe ale nemusi...som z mojeho stavu dost zufala, lupiny ma priviedli k biopsii, z ktorej mi v po ostanu 2 stychy

jankaaaaaaaaa

urcite vysadit alebo zmenit minervu!! nie kvoli lupinam, ale kvoli tomu ze sa tato hak nesmie brat dlshie ako rok! a nie to este tri roky! tazko povedat, ci tvoja sucha koza je sposobena prave hak. neuvadza sa to mylsim vo vedlajsich ci neziaducich ucinkoch.