Ako pribrať na váhe?

Chudnite

Máte nadváhu?
Chcete vyzerať lepšie a cítiť sa zdravšie?
Poradíme Vám ako schudnúť zdravo a bez trápenia.
www.chudnite.sk
-odkaz odstránený-

kulturista

TrainingBoy - určite okrem toho aj v orechoch sú sacharidy. no myslím si že za deň sa v jedlách nájdu čo zje určite nejaké tuky tak som to tam napísal.

miskanna - určite zle! ako som to písal v otázke na fore v tejto sekcii "ako pribrať" dva chleby alebo krupicová kaša, nie je jedlo. z toho nepriberieš a ani ti to nič nedá. Dôležité je aj presné stravovanie nie že v pondelok mám obed o 11:00 v utorok o 13:00 v stredu nemám a pod. Ďalšia vec sú raňajky! Sú VELMI DOLEZITE!!! Je ešte veľa iných dôležitých vecí...

TrainingBoy

kulturista, myslim ze este jednu vec by som doplnil a to ze by strava mala by vyvazena, trocha tuku sa tiez zide, cize ak si napriklad robi cestoviny tak trocha olivoveho oleja zlepsi chut, alebo par orechov na ranajky
miskana kazdy clovek dokaze pribrat, len pre niektorych je pribrat tuk skoro nemozne, no nevidim dovod preco nepribrat trochu na svaloch? urcite to nepojde lahko, obzvlast ak tazko priberas, ale podla mna je to dobra volba...a hej ide dost o stravu

miskanna

dobry den ja by som sa chcela radu mam 17rokou a meram 157cm a vazim 49kg a chcela by som pribrat ale niejako sa my nedari , papam toho hodne za den a stale nic ak aj priberem to 1kg tak potom ho zhodim a tazko priberem , moze to byt chyba vo strave? tak dakujem vam pa :D

kulturista

podme na to postupne:

dolezite je:

- prijat>spotrebovat

- prijat: 4-7g sacharidov na kilogram svojej hmotnosti

aspon 2g bielkovin na kilogram svojej hmotnosti. V praxi to znamena asi toto:

ked mam 70kg moja denna davka sachariodv bude minimalne 280g a davka bielkovin 140g.

Pri naberani svalovej hmoty je najdolezitejsia strava. Od nej sa vsetko odvija. Mal by si jest asi kazde 3 hodiny. Ranajky su velmi dolezite, pretoze pocas noci, kym spime vznika deficit zivin ktore sme pocas noci samozrejme nedodali /kazde 3 hodiny/.

Dalej obed je dolezity. Na obed akekolvek maso, priloha zemiaky alebo ryza alebo cestoviny. Prave tychto troch sa nachadzaju polysacharidy. sacharidy maju vysoky GI (glykemicky index) cize tzv. nezdrave cukry - polysacharidy maju nizky GI. Okrem tychto troch jedavaj casto ovsenne vlocky, doporucujem na ranajky napriklad s bananom v mlieku alebo s grankom.

Je toho dost co by som k tomu napisal, mohol by som v kusy aspon este tyzden pisat. Doporucoval by som ti kupit si doplnky vyzivy - protein a gainer. Hlavne gainer. Obsahuje sacharidy a bez tukov! Myslim ze tu rovnicu 140g bielkovin a 300g sacharidov na zaciatok urcite nesplnis a ten gainer pripadne este aj protein ti velmi pomozu. Samozrejme chodievat cvicit, aspon kruhovy trening v posilnovni.

nika 666

ahoj ja ma tiez problem s priberanim jem vela 5-6 krat za den . vsetci mi hovoria ze moju postavu mam po rodicoch ze aj oni boli taky chudy..mam 165 cm a 41 kg co je velmi malo .. skusala som uz aj nutridrinky ale nechutilo mi to .. jak piesok ..musi existovat aj nieco ine z coho sa da pribrat ..

hydro

Predám Bio kultúru na domácu výrobu hydro proteínu.

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.
Balenie obsahuje :
a) 1 dávku Bio kultúry + štartovacie enzýmy (balené v plastovom obale)
b) návod na prípravu samotného nápoja

hydroprotein@gmail.com
037 6338121

matixk

Zdravim mal som tiez problemi s váhou mal som 70kg potreboval som mat 75kg koli boxu.Skuste stare metody ako jest drozdie kupte si susenu srvátku a 3krat dene jecte hlavne pravidelne nemusi to byť vela a výsledok na seba nenechá dlho čakať:)mne to pomohlo uz po mesiaci pravdaze som do toho aj cvicil