Ako pribrať na váhe?

Livkaa

No ja som na tom tiež dosť zle ... celý život sa stravujem doma. jem všetko okrem kapusty a cibule.obľubujem tlačenky, slaniny, hurky a všetky mäsité jedlá ktoré existujú.Najmenej raz do týždňa máme na obed či večeru niečo z diviny.raňajkujem,desiatujem(niekedy aj dvakrát) , obedujem polievky aj druhé jedlá, neodpustím si takmer každý deň niečo sladké , olovrantujem a poriadne večeriam. A to nehovorím ani o večeri o pol 10 večer.Taktiež si takmer každé jedlo dávam dvakrát,okrem raňajok.ráno mám totižto žalúdok akýsi \\\"scvrknutý\\\".veľa pijem. ak si dám chlieb tak s maslom a hrubou vrstvou džemu alebo chlieb so syrom šunkou a salámou zároveň!!! Moje športovanie spočíva v prejdení 30 metrov od autobusu domov a potom na 1 poschodie.sem tam korčule ,lyžovanie ,prechádzka v lese či plávanie. ale aj to výnimočne.A aj napriek tomuto všetkému mám v mojich 18 rokoch 44kg a 174 cm. Moje kilá sa niekam podeli pretože keď som mala 15 tiahlo mi to aj na 50.teraz je však na mne možné spočítať všetky rebrá či stavce a za mesiac \\\"prežierania sa\\\" sa mi nepodarilo pribrať ani kilo.dokonca mám zvýšený cholesterol.všetko ostatné je však vporiadku.Od malička som bola veľmi veľmi chudučká ale toto je až moc.nemám takmer žiadne krivky , chýbajúce stehná mi \\\"robia nohy do O\\\" a ani jedny nohavice mi poradne nesedia na zadku.o páse sa radšej ani nevyjadrujem. A VšEtky moje pokusy pribrať sú márne.

joziii

ludia pre pana jana ste vy normalni? "najedz sa poriadne a hned si lahni relaxuj domace prace nehcaj na partnera" ludia toto zabija a nie este aby pomahalo!!!priberiete 10kg za 2 mesiace a po par rokoch vas infarkt NEMINIE!!!!!! toto je velmi zle takto sa stravuju amricania a pozrite kazdy 3 ma problemy s obezitou...po prve vypite na den 1 l mlieka,1 l vody a VELA OVOCIA to ovocie je zazrak....na ranajky musli,potom ovocnu misu pokrajaj banan,jablko,pomaranc,kivi co proste doma je pomiesaj hod do misy a jedz,potom polievka,potom druhe jedlo (dajme tomu ze sme sa zobudili o 7 a jeme kazde 3 hodiny mame 16 hodin a jedli sme uz 4 krat) potom si odychnime do tej siedmej a prva vecera 2rozky s jednym jogurtom (cokoladovym napr. mozte si pridat don aj granko) a druha vecera z nova musli....zazrak v tejto strave je takay ze ak si zvyknete takto jest a jest taketo veci budete jest v podstate normalne (ale zdrave veci) a budete chciet stale viac a viac a po mesiace si prihcytite pri tom ze je 11 hodin idete spat a vy ste od 7 rana jedli aspon 8 krat :) ludia ak to budete robit pravidelne urcite priberiete! ja som za 2 mesiace pribral 22 kg a nevymyslam si no a najlepsie je na tom to ze priberam ZDRAVO!!!! skuste naozaj to pomaha tak vela stastia PS: cinnosti iba pomozu napr. boxovanie ja mam doma mech a potrepem si don tak 3-4 do tyzdna (ak budete boxovat alebo behat alebo robit inu zatazovu cinnost je dobre ak si kupite caj mathe je v kazdej dobrej predajni cajov,bylin je to nieco ako kava ale bez kofeinu a dobre vas to nakopne ja osobne pijem mathe v takom zelenom sacku presny nazov neviem :/) a este posledna vec musite sa zbavit akychkolvek stresov,komplexov hocico co by mohlo porusit vas nervy musite byt kludny a hlavne sa naozaj nestresovat inak nepriberiete

B.

Je to veľmi jednoduché. Stačí jesť toto:
- slané jedlá, lebo viažu vodu v tele.
- mastné, najmä bravčové, lebo tie sú svojou štruktúrou podobné ľudskému a takmer okamžite sa prasacie tuky menia na ľudské (obrovská výhoda)
- nehýbať sa, vyhýbať sa aj tej najmenšej fyzickej záťaži, takmer výlučne používať auto (min. nad 15 m)
- piť najmä vínko, predovšetkým večer, lebo je ťažké a hneď sa mení na glukózu.
- podstatné je však si zvýšiť hladinu glukózy v krvi - to je priam to najpodstatnejšie - treba postupovať postupne ale isto, najmä večer sa napchávať a postupne zvyšovať dávky až kým sa to pozitívne neprejaví na váhe (ak to vydrží)
- kúpiť si v lekárni lieky na podporu chuti do jedla (užívať viac ako odporúčajú).
- snažiť sa vyhýbať stresu úplne alebo vyhľadávať stresové situácie - jedno aj druhé pôsobí vo väčšine prípadov pozitívne na zvyšovanie telesnej hmotnosti
- viac relaxovať, domáce práce prenechať na partnera, ani nevariť, stojí to strašne veľa námahy.
atď. atď. atď.

cico525

no ja mám tiež gény po ocinovi, že som strašne chudý, cvičil som a nič, potom som začal brať bielkoviny, nabral som 6 kilo ale ako som ich dobral znova som schudol po čase, tak som začal poriadne jesť a základom dňa sú dobré raňajky, jem aj keĎ niesom hladný a hlavne jem veľa cestovín, vajcia, mlieko, piškóty, gumové macíky a ďalšie jedlá ktoré obsahujú veľa sacharidov, dosť pomáha aj hroznový cukor v 100 g obsahuje 99 g sacharidov a ak si toto dáte a zajete to nejakou stravou tak by nema byť pre vás problém pribrať, lenže takéto niečo bude trovať aspoň 5 mesiacov ak chcete vidieeť výsledky :)....ja som vydržal, držim a som rád :D

len nazor

vy take starosti aj ja som chuda a zjem co chcem noa? a nechcem pribrat no paci s ami to amm genetiku take problemi okolo vahy su totalne trapne,...

Kleušká

Ahoj ... anija nemozem pribrat. mam 172cm a okolo 50kg ...
Nemam skoro ani brucho a ani stehna sa mi nespajaju. Uplne chuda som ae vraj to mam geny po matke.
Počula som, že vraj z rastlinneho oleja sa vela pribera.Niekedy ked pečiem tak cucnem trocha oleja no neviem ci to pomohlo ..ae naozaj priberam ..akurat ze to vyzera ako keby som bola v druhom stave. :-/ :D:DD:D
Ak ces napis na mail

Dadqa86

Prosim viete mi poradit?Ja meriam nejakych 168cm lenze mam problem z vahou pretoze vazim len 38,5kg nemam problem jest dokonca jem aj v noci a nepriberem.Lenze ja uz som s toho zufala neviem co mam jest aby som konecne pribrala :((( dakujem

Dadqa86

Prosim viete mi poradit?Ja meriam nejakych 168cm lenze mam problem z vahou pretoze vazim len 38,5kg nemam problem jest dokonca jem aj v noci a nepriberem.Lenze ja uz som s toho zufala neviem co mam jest aby som konecne pribrala :((( dakujem