Ako pribrať na váhe?

flynka

uz asi posledne tri roky som nic nepribrala,este som aj schudla,asi tak pred rokom,lebo som bola v dost psychickom rozpolozeni a vobec mi nechutilo jest.Mam BMI 15,co je,uznajte,dost vysoka podvaha.Uz asi od oktobra sa doslova prepchavam jedlom,ano,je to nezdrave,viem,ale nedokazem sa na seba uz ani pozerat.Cez den jem normalne,no,mozno väcsie porcie ako som bola zvyknuta a potom vecer sa prejem.Napriklad:2taniere polievky,druhe jedlo,co sme mali na obed,potom si urobim este palacinky,tak este oblozene chlebicky a je toho ozaj dost na tu veceru.no,skor je to v noci,cize nocne prejedanie.Pred vcerom som sa teda odvazila,ze som uz musela urcite nieco pribrat,pozriem na vahu a skoro ma porazilo.Nic,ani jedno kilo nahor.Nechapem,kde sa to jedlo vo mne straca,problem so stitnou zlazou nemam,ja uz neviem,co mam robit.moje nohy su totalne palicky,ruky tak isto,prsia nemam skoro ziadne.Trapi ma to.nevie mi niekto pomoct?

mishel209.

neviem co mam robyt ako mam pribrat uz sa na to nemozem divat aka som chuda poradte mi daco ak mozte prosim vas!

Innkia

Myslím si, že riešenie každého zdravotného problému - aj chudnutie, či priberanie - je istým spôsobom zdravotný problém, si bude čím ďalej, tým viac vyžadovať alternatívnu liečbu a výživové doplnky.
Viem poradiť, na: innka@hotmail.sk.
Dôležité je nevzdávať sa, veriť si a myslieť pozitívne, že všetko sa dá zvládnuť.

blaazonko

som chuduckaa a mam 18rockov a vazim 44kg co mam ece papat?sak mi chuti..ale nepriberam..je to normalna vaha?prsia mam fajn ale..som chuda moc

lakatosova

ahojte...volam sa sendy,mam 22rokou a som velmi chuda..ano mam problemy s jedlom nechuti my nic...dajte my prosim dajaku radu ....

hammel

Dobrý deň, pribrať môžete zo svalovej hmoty ale to určite viete. Dávať do seba zbytočne veľa bielkovín nemá zmysel a vedie to ku problémom. Tí ktorí trpia na nedostatok bielkovín sú ľuďia ktorí žijú v treťom svete a tu je to priam nemožné mať nedostatok bielkovín. Ako tu vravel Kulturista tak veľa toho povedal ale veľa povedal zle. Kulturisti sa vyznajú v cvičení a do stravy sa vôbec nevyznajú, bez urážky kulturista. Jesť každé 3 hodiny s prepáčením je totálna hlúposť lebo stále zaťažujeme žalúdok a aj on si potrebuje oddýchnuť. Jesť treba 3 krát do dňa a medzitým si môžme niečo zobnúť ale nie normálne jesť. Každý kilogram naviac telesnej hmotnosti preťažuje našu chrbticu ale to ste asi tiež vedeli a ak nie tak už to viete. Pribrať na gaineroch a proteínoch je hlúposť. Ja to považujem za mladícku nerozvážnosť. Mladý ľudia do seba denno denne pchajú rôzne prípravky a myslia len nato aby mali svaly na pár rokov ale nehľadia čo bude potom aké to má účinky a nemyslia na svoje zdravie.