neverna zena

Príspevok v téme: neverna zena
Mike Litoris

Ahojte,zaujima ma vas nazor,prip.skusenosti. Je mozne,aby zena,ktora bola vo vztahu niekolkokrat neverna (to bol aj dovod rozchodu,vztah trval vyse 3 rokov), bol inym muzom verna? Od toho rozchodu (cca.rok a pol)ma uz druhy vztah,tak,ci je mozne,ze v tych dalsich vztahoch bude uz ina alebo je to skratka v nej. Dakujem!

Fero M.

A aký je v tom rozdiel, či žena alebo muž?? Je to o charaktere a dôvode podvodu. Ak máš ženu alebo manžela, ktorý ťa mláti, alebo ti nadáva, bije deti, alebo manželku čo ťa podvádza tak je to normálna vec.

Ale svinstvo je prísť domov, povedať žene/mužovi milujem ťa anjelik a ešte má semeno na stehne... Už ked sa mám tak sprosto vyjadriť. A to je jedno či ho tam ma žena či muž, ak sa chápeme.

Co sa týka nevery je to uplne jedno či ide o ženu alebo o muža...

Krasomil

Otázka nevěry je o charakteru a cit, něčeho se vzdát kvůli někomu, koho mám rád. Takhle je to správně.

Krasomil

Úplně stejný jako na muže. Ale jako muž říkám, že chlapi jsou na tom mnohem hůř, co se týká věrnosti. Ženy jsou přecejen víc citově založené a někdy až moc naivní, jak si pro ně přijede princ na bílém koni, který bude za každé situace pozorný, ona bude mít své nálady, ale muž musí být vždycky milý, bude budovat kariéru, bude mít respekt předevšemi a zároveň bude něžný a věrný. Otázka nevěry je o charakteru a cit, něčeho se vzdát na úkor někoho, koho mám rád.

Mike Litoris

Pokial je tema duplicitna, tak sme kazdy hermafroditi.

Normalne sa pytam, aky nazor na to mate, ked je neverna zena a nie muz. Alebo take neexistuje?