Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem si sama navrhnuť ake krvne vyšetrenia si chcem dať spraviť?

neva

Silvia, kludne ukáž svojej lekárke e-mail, že Ti to doporučila iná - odborná lekárka. Ak je rozumná, tak Ti to urobí bez zbytočných rečí cez zdravotnú poisťovňu.

Blondula

barunka,maruska.... ja som zaludkar uz od mojich asi 15 rokov :D vredy zatial nemam,ale mensi zapal uz bol,aj lahka pankreatitida,bola som aj na hadicke,sone,röntgene... doktorka vzdy pri kazdom nechutenstve urobi krvne testy a vzdy mam tu hladinu "aslo" vysoku ! a este nieco co s tym suvisi.raz ma hned poslala na gastro aj s testami ! ...

tpch

silvia, vsak chod normalne k ORL lekarovi, nechaj sa vysetrit a nech ti tie vysetrenia odporuci do karty. Potom ti ich prakticka urobi bez zbytocneho frflania.

barunka3

CRP je c reaktívny proteín, ten hovorí o prítomnosti vírusovej alebo bakteriálnej infekcie, RF je reumatoidný faktor.

barunka3

aslo je antistreptolysin O, poukazuje na prítomnosť protilátok proti streptokokom. Norma je do 200. čo máš an ymsli pod pojmom vysoké aslo?

Silvia.

Aslo by som chcela vedieť lebo mavam vkuse zapalene hrdlo a odporučila mi to cez mail jedna ORL lekarka ku ktorej nechodim iba som sa u nej mailom informovala na chronicky zapal hrdla a vraj aby som si dala u svojej lekarky spraviť Aslo potom aj CRP a RF to už neviem čo je.
Nemam žiadny papier na odporučanie týcht vyšetreni v tom je ten problem preto som chcela vedieť či možem o to požiadať iba tak. No škoda že si to musim zaplatiť.
Ak poviem lekarke že mam zapalene hrdlo chronicky tak mi spravi iba výtery ako pred par rokmi a ak jej poviem že chcem tieto krvne vyšetrenia ešte sa aj urazi že jej rozkazujem a ona vie čo robi a just mi tie testy sama od seba nespravi alebo spravi a za peniaze lebo som to navrhla ja. Ja ju už poznam je to na nič taketo doprosovanie
A kolko by ma to stalo?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem si sama navrhnuť ake krvne vyšetrenia si chcem dať spraviť? - Fórum - ZDRAVIE.sk