Najedzte sa do štíhlosti

Janka0876

Ahoj :-) Môžem ti odporučiť bylinnú zmes Weight Balance, ja ju užívam už tretí mesiac a zatiaľ sa mi podarilo schudnúť 12 kg, čo síce nie je nejako prevratne veľa, ale som aj za to rada a dúfam, že sa udržím -odkaz odstránený- :-)

Helenka6

Ešte dodám,že som za dva týždne dala dolu 3 kg,úbytok v centimetroch je ešte neviem,nakoľko si to nechávam až po skončení detoxu.Tak si držím palce,že to bude aspoň o jednu konfekčnú veľkosť...heheh...Po skončení chcem pokračovať semaforom a váhu,či veľkosť si udržať.Všetkým vám želám úspech pri zhadzovaní kilečiek.

Helenka6

Mám za sebou 2 týždeň tohto stravovania.Išla so do toho s obavou,ale s veľkým odhodlaním.Musím povedať,že ma to príjemne prekvapilo.Jedlá sú chutné,niektoré až mňamkové...hehe../cviklový šalát,hrachová polievka,boršč,zapekaná cuketa,cestoviny so špenátom,či kalerábom../...No akosi mi nechutili fazuľové lusky a brokolica,ale dlávila som ju do seba,hoci priznávam,odporúčanie jesť do prasknutia pri týchto jedlách nehrozilo..Snažila som sa dodržiavať jedálny lístok,no niekedy toho bolo navareného viac,tak som niekedy jedálniček porušila a jedla to,čo mi zostalo z predchádzajúceho dňa.Cuketu som zajedala s rajčinami,hoci podľa krvnej skupiny /som A-čko/ ju nemôžem.To je pre mňa nepredstaviteľné,tak ani ako sudová kapusta,či paprika.Myslím,že toto je blbosť.Je to zelenina,ktorá by sa jesť mala.

Gima

Ahojte, chudnutie je jednoduche, zašla som do obchodu, potraviny. Kúpila mliečny nápoj Vanila protein. Ten som užívala 1 x za dva týždne, potom som presedlala na ranný jogurt, čo trvalo 3 týždne. Ziadne obmedzovanie v jedle. Normálne ran., ob. več. Potom kefírove mlieko 1 pohár za deň max. 2. Po mesiaci som prešla na ovocné smoothie a výsledok sa dostavil. Som ľahšia asi tak o desať kíl, nohy mám rovné, kolená nebolia a pleť je krajšia. Mávala som obvod pása 87 možno aj viac, no teraz som ako prútik.
Myslím si, že základ zhadzovania kíl spočíva v črevných bakteriach, ktoré sa nachádzaju v mliečnych výrobkoch ako jogurt, kefír atd.
Dalej peristatiku čriev ovplyvňuje ananás, grep, datle, figy a psylium a hrozno. Do chudnutia, dámy.

anika123

Dobry den.chcelq by som sa spytat ci nemate niektora na predaj knihu Najedzte sa do stihlosti rozsirene vydanie.dakujem velmi pekne je to surne pekny den

Lucia35364

Dobry den stravujem sa podla Mačingovej knihy. Nemam žiadny problem len chodim menej na velku stolicu- raz za 2 dni čo robim nespravne ?? myslela som že vyprazdnovanie bude častejšie.

metracek

Loppy z 90 dnovej diety som schudla za 90 dni co sa mi zda fajn nie je to dlho ved kila si clovek nabera viac ako tych 90 dni.Chudla som od 7.1. 2013 vaha 79kg a 11 maja som mala 68kg .Ako ten cas leti je 11.8.2014 a ja mam 69kg necvicim ,jem vsetko a ziaden jojo efekt som spokojna len ma stalo vela penazi nove oblecenie musela som vymenit cely satnik ,ale fajn stalo to za to svoju premenu som zvladla perfektne a drzim sa to je podstatne .