Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa dievcatam nepáčim ale chlapcom áno ?

Príspevok v téme: Prečo sa dievcatam nepáčim ale chlapcom áno ?
Fredy86

Som dievča (17) a nikdy som nebola nejak pekná ani som sa výrazne nemalovala ani nič podobné. Nikdy mi vsak nijaké dievca nepovedalo , že mám nieco pekné , dievcatá o mne vacsinou hovoria ako o tej skaredsej. Prečo o mne chlapci potom hovoria , že som pekná ? Raz ma dokonca "chcel" jeden pekný chlapec , ktorého som ja nechcela a každé jedno dievča sa čudovalo , ako ma môže chcieť. Ked som bola menšia velmi ma to trápilo , že aj podla kamaratiek som bola tá škaredá. (týka sa to skor o moju tvár)...Prečo to je tak . Väčšinou je dievca pekné podla chlapcov aj podla dievcat . Podlla dievcat nieked však nie preto , pretože závidia ale u mna by ani nemali čo ... Stretli ste sa už s takým niečím ? .. dakujem

natusa42

čo ?akože nechápem,že dievčatáš sa nepáčiš a si dievča ,a čo ťa po nich ?:O:O:O ak nie si lezbička,čo to riešiš ?hlavné je,že sa páčiš mužom

Yong

Zase u mňa to je tiež tak, že sa páčim chalanom, ale nie každé dievča by ma chcelo ... Mám šťastie, že som na chalanov

taylor47

tak takuto vlastnost si váž..napr na mojho frajera kolko bab povedalo že by snim nikdy nechodilo lebo ma dlhe vlasy.. ale mna pritahuje niečim inym a nie vzhladom...a myslim si že to je to doležitejšie...pretože je jedno či priberieš alebo schudneš.. chalanom sa pačit budeš tak či tak pretože maš v sebe nejaku vynimočnost a to maš možno v povahe alebo ...na nich tak posobiš niečim..pritahujucim...ja to napr citim pri frajerovi...keby si sa im pačila vzhladom.. vieš..príklad: človek pribere a zrazu už sa druhym pačit nebude...lebo už to neni ten pekny vzhlad...ale proste tu pritažlivost budeš mat v sebe stále =)

Magy

Fredy86 - za 1. vnimanie krasy muzmi a zenami je casto diametralne odlisne. Samozrejme, existuju urcite veci, kde sa oba tabory zhodnu, ale vacsinou je to inak.
2. dojem z nejakej zeny v style "ta je krasna" je velmi individualny. pretoze kazdy povazuje za krasu nieco uplne ine. To, co sa paci jednemu, sa moze nepacit alebo dokonca hnusit inemu a pod.
3. krasa neplynie len z fyzickeho vzhladu a len tvare. je do nej zakomponovanych viac veci, ak ocelkovy vyzor, drzanie tela, podvedome pohyby a mimika. Taktiez myslienky a postoje sa odzrkadluju v tvari aj navonok, len nie tak okato, aby to bolo dodaleka viditelne ako to, ci ma prsia 2A alebo 4C.

Pises ze zeny ta vnimaju ako priemernu, pricom muzi ak okrasnu. Zrejme budes mat ten typ vyzoru, ktory nie je "krasny" podla standardnych meritok (sumernost tvare a pod.), ale mas urcite specifika, ktore ta robia atraktivnou pre muzske pohlavie, pricom so zenskou casou populacie to ani nehne. Ja tomu hovorim "osudova" zena. Par som v zivote stretol. Jednoducho ma v sebe cosi mimoriadne, co muza pritahuje ako svetlo nocnu moru, pricom dana zena vobc nemusi byt krasna. Len je zvlastna, vynimocna.
Inak - pripajam sa k ostatnym, na objektivnejsie posudenie to chce foto, najlepsie kolaz niekolkych fotiek.

sewie

Fredy, ked ti hentake nieco dokaze povedat nejaka baba tak he to akurat dobra hus!vykasli sa na ne, pokial nie si lesba moze ti to byt aj tak fuk:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa dievcatam nepáčim ale chlapcom áno ? - Fórum - ZDRAVIE.sk