nestastne zalubena

Príspevok v téme: nestastne zalubena
tana4422

ahojte, pisem len tak, uz zo zufalstva, vlastne ani neviem preco. tento skolsky rok na VS som sa zalubila do cloveka ktory bol este rok predtym len kamarat, nikdy by ma nenapadlo ze sa do nho buchnem...lenze on ma priatelku uz 4 roky myslim, a ja som z toho dost zronena, uz sa to vlecie pol roka, stale na nho myslim, ked som s kamoskami a so super ludmi, je to okej, ale ak som sama, aj si poplacem a som taka ze ma zrazu nic nejak nebavi, niekedy som citala knizky alebo hocico teraz len sedim a cumim do notasu....velmi si s nim rozumiem, sme spolu pomerne casto, vieme sa perfektne bavit, je ku mne neskutocne mily aj vsetko a musim sa priznat, neviem ako sa to stalo ale uz parkrat sme nejako skoncili v objati a padli aj bozky ale do vztahu inych sa miesat nechcem, nechcem nic rozbit, a vobec neviem co tie bozky mali znamenat , a ani sme sa o tom nerozpravali, ja odvahu opytat sa nemam, on to mal asi len ako ulet alebo bohvie a takto sa tu teraz len trapim a premyslam co robit aby som na to vsetko zabudla a snazila si uzivat zivota

natusa42

ste sa bozkávali a on má babu ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

dúfam,že ma zrak klame ,len toľko poviem-čo to je za človeka !!!!

katka....

Ja mam taky isty problem. Tiez mam takeho kamarata. Ma priatelku, ale nie dlho, len par mesiacov aj to s prestavkami alebo ako to nazvat, no a medzitym balil mna a chcel sa aj bozkavat, ale ja som nechcela. Som mu dala na vyber bud ja alebo ona. A vybral si bohuzial ju. Ale aspon mam ciste svedomie, ze som nedovolila, aby sa nieco stalo. A sme nadalej kamarati. On to skoncit nechce, teda to kamaratstvo. Tiez si myslim, ze som jeho zadne dvierka a uziva si, ze ja mam o neho zaujem. Ale ja pomaly koncim aj s tym kamaratstvom, lebo to velmi boli, ked po niekom tuzis a nemozes byt s nim ako partnerka, len ako kamaratka. Tak aj ty by si sa mala od neho odputat, ja viem, je to tazke, sama este s tym bojujem. Ale inak sa utrapis.

tana4422

nie praveze sme si to nevyjasnili ja som sa nevedela opytat, a on to tiez nerozoberal je to take cele zvlastne a nie nevidel ma s nikym, ja nikoho nemam ale na druhej strane ja viem dost skryvat svoje city, ja si myslim ze on ani nevie co vsetko ja citim a ze sa trapim, viem to maskovat.. a hej no uvedomujem si ze mate pravdu s tym ze by to potom urobil mne ale ja proste neviem nijako rozkazat mojmu rozumu aby kaslal na to a myslel na nieco ine

Petrussa

Krasomil: Naprosto súhlasím s tvojím názorom.

Tana4422: Táňa nech je to akokoľvek ťažké nemala by si s ním začínať. Mne sa stalo to isté až na to, že ja som bola v pozícií tej priateľky. Ver, nie je nič ponížucejšie, bolestivejšie ako keď ťa tvoj priateľ s ktorým naozaj chodíš veľmi dlho, plánujem si s ním budúcnosť a neviem čo všetko ťa zrazu vymení za inú z ničoho nič. Myslíš si, že jeho priateľka niečo tuší? Určie nie. Je v tom, že ich vzťah je super a nič sa nedeje a pritom trávi svoj čas s tebou. Hovorí sa, že nikdy nebudeš šťastná na úkor niečieho nešťastia a s týmto názorom súhlasím.

Páčilo by sa ti to? Keby sa tebe ako jeho priateľke stane niečo také? Páčilo by sa ti keby tvoj priateľ sa bozkáva mimovoľne s niakou kamarátkou?

A ešte jedna vec, nerozprávali ste sa o tom, keď sa to stalo? nevyjasnil si situáciu, nemá výčitky svedomia? Prečo ti to nevysvetlil, nestojíš mu za to? Alebo mu to takto vyhovuje, mať zadné dvierka a zvyšovať si sebavedomie?

Je to ťažké ale určite si zaslúžiš viac ako takéhoto chlapca. Zaslúžiš si byť rešpektovaná. ak muž nemá problém urobiť niečo raz, nebude mať problém urobiť to aj 2x, či 3x.

Držím ti palce, je to tažké ae verím, že to zvládneš.

ešte ma napadlo, on ťa niekedy vydel s niakym iným chlapcom? Lebo ak nie, je si stopercentne istý, že ti to takto vyhovuje a chceš len jeho...

Maoam

tana4422, tie city su len z tvojej strany, to si musis uvedomit...

mas na viac, Krasomil ma pravdu, je to bohuzial tak

vrat sa z kratsej cesty, este kym sa nic viac nestalo, inak by to bolelo ovela viac

tana4422

to je najhorsie ze ja si uveodmujem ze ho vidim cez ruzove okuliare ale nedam si ich dole lebo laska je slepa ako sa hovori...viem no ze je to vlastne svinstvo co robi a ze by to potom asi aj urobil mne ale ked pre mna je tazke zabudnut ked sa vidavame dost casto a nedokazem sa ho opytat ze co to vsetko malo znamenat lebo sa bojim ze sa iba zahraval a ja ho nechcem stratit aj ako kamarata :(