Cviky na vyrysovanie tehličiek na bruchu

Príspevok v téme: Cviky na vyrysovanie tehličiek na bruchu
domija22

Ahojte,

chcela by som sa Vás spýtať, či poznáte nejaké cviky, vďaka ktorým by sa mi vyrysovali tehličky... Cvičím už 3 týždne, nemám žiadny úbytok tukov.. Prosím o nejaké cviky, ktoré by mi pomohli za tri mesiace schudnuť 20-30 cm na bruchu, a ktoré by si trošku vyrysovali tehličky.. Mám totižto 168 cm a 72 kg... diki

Trollo

Zdravim vas chcem sa spytat ze ako vyrisovat tehlicky ktore su v strede tela myslim tym tehlivcky medzi vrchnymi a spodnymi nieco tam vydiet ale stale niezom s tym spokojny stravu sa snazim dodrziavat na jednej strane my vidno na vrchu taky pasik a druhej zo spodnej strany sa nieco rysuje
mam byt len trpezlivy?

Twoj_227

čaute !!!
Ja som urobil viacej než 100 brušakov nič mi to ne pomohlo ... ale keť som začal meniť jedalniček ... Tak mi to pomohlo.. teras mam.. Tehličky.. len mi ich treba upraviť..lebo na lavej strane som cvičil viacej :3 :/ treba mi len ich vyrovnať... ludia mozte cvičiť kolko chcete ale ak nemate jedalniček tak potom nič.. ;)

Kultak

Patko každý môže mať(i má) tehličky na bruchu :).Ale to chce pribrať svaly a vyrysovať tuk :).A to je beh na dlhú trať.U teba si dovolím tvrdiť ,že aj roky

Patko koba

Chcem sa opytat ze ci by som mohol mat tehlicky na bruchu ak mam 43 kilogramov 162 centimetrov a 15 rokov. Ak sa to da tak za kolko dni by som mohol mat tehlicky na bruchu

menma

preboha vy ste sa zblaznily ? cvičite a potom si dajte čokoladu nech možete znova a znova...

tým chcem povedať že ked sa chcete vyrysovat treba hlavne zmenit stravu strava je 70 % pre úspech a potom možete začat riešit niečo ako brušáky a samostatne brušáky nestačia cviky sa musia menit lebo si svaly po určitej dobe na ne zvýknu a nebudu take učinne dalej je dobre cvičit kardio chodievajte behavat po 30 minutach pri určitej frekvencii začne telo spalovať tuk neni to len o cvikoch sam sa snažim tomuto pochopyt a viem aka dvoležita je strava v minulosti som schudol zo 75 kg na 62 kg za 2 mesiace a to som skoro ani necvičil to je len pre príklad teraz ked vyzdraviem lebo mam nejake choroby tak chcem začat rysovat tak o tom niečo málo viem takže najprv si zistite čo a ako funguje než začnete zbytočne davat 1000 brušakov

lh95

jeden jediny cvik na vyrysovanie brucha je spravna strava ... nič ine ti tehlicky neda hoci zrobiš milion brusakov aj neviem čoho ...spravne upravena dieta pravidelny prisun zivin kazde 2 a pol hod.-3 hod a nie zadne take ze nebudem jest nič viac iba rano jeden jogurt na obed dva mrkvy s paradajkov a som fit a stihly ano budeš stihla ale tvoje telo sa bude trapit nebudde dostavat vobec ziadne potrebne ziviny a budeš mat s toho zdravotne problemi a tvoje telo bude akurat hned jak niečo zjes ukaldat do tukovych zasob lebo sa bude bat ze pride zase ten stav s tymi mrkvami a podybnimy kokotinami ako to vsetci robia... len treba trošku postudovat a zaujimat sa o to ako schudnut ...:)

YoloSwagger

Ja mám 13 rokov, vysku 170 a vaha 50 a tehlicky na bruchu uz mam. DOMA som robil kliky, brusaky a par narocnych breakdance trikov asi 2-3 krat denne. Zmenil som stravu. 4x do tyzdna salat na veceru, jem len cierny chlieb a aj to sa snazim minimalizovat, mäso ked tak len ciste varene (nekorenene ani nic) so zeleninou. Pomohlo mi to a za 1 a pol mesiaca mam pekne a viditelne tehlicky. Snad trosku pomohlo :)

Nikolet

Čauko , no mať tehličk nie je vôbec ľahké ..Nie len robiť brušáky to je asi to posledné ! Najdoležitejšie je zmeniť jedlo a jedalniček ..Nie že nebudeš jesť celý deň! Proste konzumuj len vtedy keď si hladná nie zbytočne , troška menej sladkého a bieleho pečiva potom treba spevniť brušné svalstvo .. A potom tehličky :)