Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem schudnut 10 kil

Príspevok v téme: chcem schudnut 10 kil
wolf_melotte

s pohybom problem nemam, ja dost sportujem, len s jedlom je to horsie a hlavne co jest, ak som cely den prec a stale na nohach a nemam kedy jest? teda nejaku oblozenu zemlu po ceste stiham, ale to mi nestaci a potom do seba vecer pcham do prasknutia... prosim, napiste mi co mam jest na ranajky (to tiez jedavam len vlocky mliekom zaliate, je to rychlo), na desiatu, na obed, na olovrant a na veceru?
za pol roka by som chcela 10 kg dolu, to je myslim ok

wolfmelotte

ty si tak tupyyy/a dpc. Pisem, ze vela sportujem, len neviem, co mam jest!!!!!!!!!! tak asi staci napisat, ako by sa dalo to jedlo rozdelit, (vsade kde citam su nejake trapne diety), co kedy jest a nie tu take picoviny od nejakeho chuja citat, vydrbany bastard!!!!!!!!!!! sa tu clovek rozumnej reakcie nedocka, sa pojebte, by sa ti na mozohg zisla skor nejaka zazracna pilulka, aby dokazal pracovat rozum...

uz som schudla pred rokom asi 16 kil, este chcem viac, len uz nebyvam doma, ale som cely den v inom meste, chodim na VS a nemam cas sa stravovat v jedalnach, lebo mam skolu na viacerych budovach a mam co robit aby som stihla prejst z jednej na druhu....

Magy

narazove jedenie je problem! rozdel si to na male davky. ak si cely den prec (co to je 'prec'???) tak si ber jedlo so sebou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem schudnut 10 kil - Fórum - ZDRAVIE.sk