krásny úsmev

Príspevok v téme: krásny úsmev
nesvoja

mám problém, vždy som mala pravu lopatku trošku predsunutú ale teraz mám pocit, že je ešte viac, pýtala som sa aj stomatologa aj na strojček na zuby ale vzhladom na moj vek sa už vraj nedavaju nočné len fixné...pomohol by mi aj keby je to len taka mala korektura pretože ten zub mám posunutý dopredu asi o 2mm ale mne to velmi prekáža....sú aj iné alternatívy??? možno nejaké iné strojčeky ktoré vidno nie je? aké s tým máte skúsenosti? dakujem......

Bednar

existuje este tzv metoda bieliacich bodov. jedna sa o specialne body na ludskom tele ktorymi prostrednictvom ich stimulacie dochadza k bieleniu zubnej skloviny. Samotna stimulacia sa vykonava prostrednictvom biorezonancneho zariadenia ktore vysiela vysokofrekvencne energie ktore rozvibruju tkaniva v tychto bodoch. mozete sa o tejto metode informovat aj u vasho zubara. kedze ministerstvo zaviedlo tuto metodu len nedavno a su problemy s preplacanim poistovnami tak boli zaznamenane pripady kedy dany stomatolog sa snazil pacientovi skryt moznost vyuzit tuto metodu, tak ak by sa snazil vyhybat tejto teme tak razne prizvukujte ze podate aj podnet na ministerstve. mate na to plne pravo, zalezitost s preplacanim je vecou ministerstva a legislativy, nie vas.