tretia osoba vo vztahu

Príspevok v téme: tretia osoba vo vztahu
maximilianka

Caute :) Nie som ziadna labilna zenska s nizkym sebavedomim. Tuto temu som si zalozila cisto preto, aby som videla, co na jednu vec hovoria viaceri ludia. Ako vnimate vo svojom velmi peknom a vyrovnanom vztahu, ked vasho partnera neustale volaju na cajiky rozne kamosky? Tie kamosky su nezadane a dobre vedia o tom, ze vas partner je s vami zasnubeny, no i tak ho stale volaju niekam von. Pritom vam aj partner potvrdi, ze tie zenske po nom idu. Ake by boli vase reakcie? :) Dakujem

maximilianka

ja len nerozumiem tomu, co laka nezadane baby, aby volali vonku cisto len zadanych chalanov. Ja som sa tak napriklad nikdy nespravala...Ked som aj chcela zavolat vonku zadaneho kamosa, vzdy som sa informovala o tom, ci to nebude vadit jeho priatelke a ak nahodou ano, tak aby sla kludne s nami vonku :)

maximilianka

Krasomil, samozrejme som toto uz riesila aj s partnerom :) Ale teraz som chcela vidiet nazory inych ludi, preto som zalozila tuto temu :) Moj priatel mi napriklad zakazal ist so vsetkymi chalanmi vonku, ktori ma pocas nasho vztahu volali niekam. Lebo vraj ocividne po mne sli. Ale ked sa jedna o neho, vzdy mi povie, ze to je LEN kamoska...Az neskor, ked mu ta kamoska zacne vypisovat zalubene sms, az vtedy uzna, ze kamoska mala aj bocne zamery :)

Krasomil

Tohle bys spíš měla řešit s partnerem, to on je s tebou v nějakém vztahu a ne ony. Podívej se na to z jiné stránky, co by na to říkal on, kdybys chodila na kávičky s kamarády, kteří by po tobě jeli? Myslím, že by mu to vadilo. Zkus se ho tak zeptat. Já osobně bych na ty kávičky chodil s přítelkyní, patří přece ke mně ne? Na zábavy si můžete zajít i odděleně, ale soukromé kávičky ve 2, jsou u zadaného partnera divné. Můj názor.

maximilianka

podotykam, ze ja si z toho velky problem az tak nerobim, ale moje naj kamosky si trieskaju hlavu o stenu, ze co som taka naivna. Vraj treba takym babakm jasne dat najavo, aby sa nepchali do niecoho kam nepatria. Myslite si to i vy?