Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riedke a jemné vlasy! Ako zhustiť alebo zpevniť ?

winki

nerobím reklamu....dokonca túto firmu veľmi ani neuznávam, ale alee vera sprex.....vynikajúci na vlasy su lesklé hustejšie a bez lupín.

bea216

Tiež mám veľké problemý s riedkymi vlasmy .........hlavne čo sa jedná môjho strihu..........data.whicdn.com 9106/beautiful-brown-hair-cute-girl-pretty-Favim.c om-144943_large.jpg.........nie som to ja ale mám podobný zostrih len problém je že mám riedše vlasy a som mladšia......čo radíte.....prosím pomôžte.............dakujemTiež mám veľké problemý s riedkymi vlasmy .........hlavne čo sa jedná môjho strihu..........data.whicdn.com 9106/beautiful-brown-hair-cute-girl-pretty-Favim.c om-144943_large.jpg.........nie som to ja ale mám podobný zostrih len problém je že mám riedše vlasy a som mladšia......čo radíte.....prosím pomôžte.............dakujemTiež mám veľké problemý s riedkymi vlasmy .........hlavne čo sa jedná môjho strihu..........data.whicdn.com 9106/beautiful-brown-hair-cute-girl-pretty-Favim.c om-144943_large.jpg.........nie som to ja ale mám podobný zostrih len problém je že mám riedše vlasy a som mladšia......čo radíte.....prosím pomôžte.............dakujemTiež mám veľké problemý s riedkymi vlasmy .........hlavne čo sa jedná môjho strihu..........data.whicdn.com 9106/beautiful-brown-hair-cute-girl-pretty-Favim.c om-144943_large.jpg.........nie som to ja ale mám podobný zostrih len problém je že mám riedše vlasy a som mladšia......čo radíte.....prosím pomôžte.............dakujem

Zaran

Sea45
Hustota vlasov je vec genetiky,s tým veľa nenarobíš ale vlasom všeobecne prospieva žihľava,dodáva im pružnosť,lesk ževraj no tak si skús preplachovať vlasy so žihľavovým čajom ale pokiaľ si blondínka a si hrdá na svoje blede vlásky tak si ju radšej nedávaj-stmavli by ti.

Magy

Sea45 - obavam sa, ze dany problem vyplyva z tvojej genetiky a tam sa da spravit maloco. sampny, pripravky, strihanie a starostlivost v urcitych mesacnych fazach - to vsetko moze len ciastocne zmiernit dany stav, ale velke zmeny, a uz vobec nie zazraky, necakaj.

kukulienka63

Sea45, skús si pozrieť toto, držím palce, nech sa vyrieši Tvoj problém www.magazinluna.sk

Keď je mesiac v levovi navštívme kaderníka - podstrihnuté či ostrihané vlasy budú lepšie rásť a zosilnejú.

viac v téme Vlasy!!! a Čo na zničené vlasy, mrkni tam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.