Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

COMPUTER EYE VISION SYNDROM - bolesti hlavy a oci

Príspevok v téme: COMPUTER EYE VISION SYNDROM - bolesti hlavy a oci
HELPplssss:)

Cawte, asi pred mesiacom ma zacali bolievat oci a torhcu aj hlava po tom, co som to trochu prehnal s pocitacom. Skoro cely december som vlastne stravil za pocitacom a niekedy som uz sam citil ze by som mal odist, no ajtak som zostal.

Po tom ako som skoro cele leto stravil vonku v prirode to urcite nebol prijemny sok pre moje oci, no vzhaldom na to ze som si nasiel pracu na internete, ktora je slusne platena a strasne ma bavi, musim tento problem nejak vyriesit.

Nikdy som nemal problem s ocami, vidim dobre do dialky aj na kratko. Na internete som nasiel clanok o Computer eye vision syndrome, a vlatne popisoval presne tie iste priznaky ake som pocitoval ja. Boli tam rozne cvicenia na zlepsnie tohto problemu atd.

Tak som sa isiel poradit k ocnemu, sestricka mi dala citat tie pismena, tym som presiel v pohode, potom dosiel doktor, rovno ma posadil za taky stroj kde strcis oko a vidis tam balon, a za par sekund mi povedal ze mam nejaku mini vadu a predpisal mi nejake 0,5 dioptrie.

Nechcem podcenovat doktora, no rad by som vyskusal hocico ine pred tym nez hned zacnem nosit brile a potom moje oci zleniveju a tipujem ze sa to bude uz len zhorsovat. Prijmem od vas hocijake rady a skusenosti, napr. zmenu monitora alebo nejake speci okuliare na pocitac, mozno aj zajst za dalsim ocnym, dikes :)

*PS ten doktor bol uz fakt stary tak preto mam trochu obavy, viac by som veril nejakemu 40-50 rocnemu kt. by ma trochu profesionalnejsie presvedcil

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

COMPUTER EYE VISION SYNDROM - bolesti hlavy a oci - Fórum - ZDRAVIE.sk