Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto ide so mnou chudnúť.?

lenka222

caute :)
no mne to ide ako tak :) podla toho aky som mala den a ako som unavena :) ale tak sa snazim :)
a chcela som sa s vami podelit, som nasla toto ze houbnouci komando, mozno si tam najdete cviky ktore vas oslovia a pomozu vam :)
www.youtube.com
vela stastia :)

orchidejka

no kocky, lenka, katka, kiki - ako vam to ide? ja som chora ale snazim sa. prave som docvicila 25 minut na rotopede a ked som sa vcera rano vazila, mala som pocit ze je to o kilo menej. vecer dam este tiez taku polhodinku na rotopede a aj brusaky skusim..

orchidejka

ahojte. ano ja som uz doma z intraku, a do skoly budem chodit len v stredu rano a pridem domov stvrtok vecer, cize cvicit budem stale s vami :)
od zajtra opat zacinam, ale mam pocit ze sa hlasi choroba..neprijemneee ale tesim sa na zajtrajsie cvicenie :) pojdem sa rano odvazit na predpotopnu vahu a uvidime co spravil intrak a kvazi tyzden necvicenia
ak sa divite tomu nicku, nedivte sa, s tym predchadzajucim bol nejaky virusovy problem :(

lenka222

uz aj ja vahu dostanem, tak sa budem vazit a deprimovat este viac :) ako vam to ide? cvicenie je fajn pre mna ale ta strava, zatial stale dost zle to robim, tak neviem sa musim polepsit... a katka super ako ti to ide, len sa tak drz a smajlik co ako, uz si doma z intraku? drzte sa baby, my to daaaame :) a kiki vitaj :)

kiki5599

môj jedálniček je podobný ako ma Katka...grahamový rožok si dám iba občas ale keď od utorka budem chodiť do školy už budem jesť aj pečivo celozrnne :) ale večeru mám bohatšiu bielkovina vždy a zelenina k tomu- dnes napríklad mám zeleninový šaláť s cottage chesse...mňam..a baby ja som sa rozhodla odvážim sa až presne o dva týždne 29.2. :) len váhu si musím niekde schovať :D

lenka222

caute kocky, tak co ako sa mame? ja nemam teraz doma vahu tak ani sa nevazim ale som sama zvedava, ze ci nieslo islo dolu, ale za taku kratku dobu sa mi este velmi vela asi nepodarilo a na sebe tiez nic necitim, ale tak este je to kratko, uvidime po mesiaci :) resp po 3 :) ale mam kus obavy ci sa mi niekedy vobec podari schudnut :)

[zruseny8]

baby o 2 dni idem domov a tesim sa ako budem makat na rotopede..:) inak katka blahozelam ale takymto stylom si dozenies len jojo efekt

katka123123

Nič extra , nejem chlieb ku každému jedlu papám zeleninu alebo ovocie. Môj deň vyzerá takto : Raňajky- ovsené vločky s hrozienkami, desiata-ovocie 1ks, obed-polovičná porcia,olovrant-ovocie,zelenina, večera-len kúsok šunky alebo syra :)Pijem iba čistú vodu a nejem cukor a nič sladké.Chudnúť som začala v sobotu a ešte abi som nezabudla každý večer 100 brušákov
:DDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto ide so mnou chudnúť.? - Fórum - ZDRAVIE.sk