zeleny caj?

uriella

PS pre Luciu .... podla mna sackove caje nie su caje ;) takze len sypane, alebo cerstve zo susenych vlastnorucne nazbieranych byliniek :D

uriella

ved prave, nepotrebovala som vediet, ci pomoze pri chudnuti, ale vseobece, ci nie je skodlive, ak sa ho pije dost... ja totiz zeleny caj milujem a pijem ho roky, samozrejme, ze pijem aj cistu vodu,ale takto v zime radsej teple caje, akurat som si spravila caj z cerstveho zazvoru :)a dakujem za reakcie

Lucia9999999

Zelený čaj je dobrý na chudnutie. Ale nie z toho dôvodu že sa ho napiješ a schudneš ale tak že zvyšuje telesnú teplotu čiže to sú extra spálené kalórie (ale za rok takýmto spôsobom schudneš max. 1 - 2 kg), dobrý je v tom že obsahuje kofeín a ked si to dáš pred cvičením tak dlhšie vydržíš (aspoň ja to citeľne cítim a dokonca pijem zelený čaj aj počas cvičenia). Ale pozor vyberaj si len sypané bio čaje lebo tie obchodové sú oničom ale treba porovanť a potom uvidíš.

xdanielax

zeleny caj sa odporuca, samozrejme ziadny zazrak nespravi, ale je vhodny.
Caje vsak treba striedat - co aj robis, takze vsetko ok.
a samozrejme nepi iba caj, ale aj vodu.

soker

Zelený čaj pridáva "dobrý cholestelor" a tak ho vyrovnáva zo "zlým cholestelorom" . Čiže ten "zlý" cholesterol v krvi sa vyrovnáva s dobrým . znižuje ho takpovediac.