Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riedka stolica kazdy den 1x

Príspevok v téme: Riedka stolica kazdy den 1x
trinity11

Uz dlhodobo mavam kazdy den jeden krat vzdy riedku stolicu. Neviete mi prosim vas povedat ci to je priznak nejakej choroby? Treba to podla vas nejak liecit? ja vobec neviem co s tym. Nemeni sa to ani so stravou, ale nic ma neboli a nemam ani nejake ine traviace problemy... Prosim poradte mi nieco lebo zacinam mat zle obavy

Kýčera

Treba zmeniť jedálniček. Zvýšiť príjem vody, vlákniny zo zeleniny a ovocia, pridať probiotiká, kyslomliečne produkty, pohyb,...Nepiť čierny čaj, nejesť banány, čoko, sladkosti, ryžu len natural,... Naučiť ho na pravidelné vyprázdňovanie v čase od 5.-7. hod. Ráno začať pohárom teplej vody s citrónom, piť cez slamku.

Apka

Moj syn ma12. rokov hruba stolica mu ostava vo vnutry a riedku mu prepusta neda sa udrzat .Obcas sa mu hrubu podari vytlacit z bolestami ,ale potom sa to vie zase opakovat.Boli sme v nemocnici asi 3.roky do zadu a nic mu nezistili.Velmi pekne prosim o radu.

anickadol1

Podľa čínskej medicíny sa môže jednať o oslabenie sleziny , prípadne nedostatočnosť obličiek , potrebovala by som vedieť bližšie symptómy , aby som Ti mohla poradiť . S pozdravom

adaKava

Trinity11 - je to vytahovanie penazi...to mas pravdu...mozno sa snad dockame, ze uz nebudeme potrebovat ziadne lieky a sami si dokazeme pomoct, ved mame tu schopnost samoliecby, len sme na to zabudli a spoliehame sa na chemiu....

trinity11

adaKava - mozno to vyskusam, ale naozaj si myslim, ze to je skor vytahovanie penazi od ludi... a strasne premrstene ceny. Ale aj tak dakujem za tip

adaKava

Trinity11 - ja som tiez skusala, po mnohych som sa vyhadzala, a pomohlo BIO GAIA - tablety....staci 1 denne a za tri dni mam pocit ze je to uz OK....stoji tusim nejakych 7-8Eur 10 tabletiek....Jedno balenie staci...Ale ked tomu neveris,tak radsej neskusaj....musi pri tom pracovat aj mozog....proste ze chces....
pekny den a vela zdravia....:-)

J111

Tvoje hovna by mali poslat asi na rozbor, ak sa nemylim, mozno tam mas nejake huby alebo nieco ine ti tam rasie:D
Ci to tie huby tam ma dodat, uz si nepamatam:D

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riedka stolica kazdy den 1x - Fórum - ZDRAVIE.sk