Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

súrne prosím o rady

Príspevok v téme: súrne prosím o rady
dášš

Chcela by som sa spýtať či niekto má skúsenosť s Juvena Body, Leg Performance, emulziou z Fannka na redukciu chlpkov. Mam s tým velky problem lebo len čo sa oholím v priebehu dna mám chlky naspäť, velmi ma to trápi tak prosím o rady či nemáte skúsenosť, alebo s niečím iným pretože viem že sa to dá riešiť kedže napríklad som začala brať antikoncepciu a ono sa to napravilo ale teraz je to späť kedže ju už neužívam .... za každú radu vopred dakujem

dášš

ale ved ich nehaj ....deti :) oni si ani nevedia predstaviť aké je to pre ženu trápenie ... a určite nechodím ako zruda len s tým mám problémy, a tie isté má aj vela iných žien ... ja už som vyskúšala tolko vecí a tolko som do toho investovala ... och

jankaaaaaaaaa

chod na vysetrenie hormonov ku endokrinologovi.
nemyslim, zeby ti hak uz po 4mesiacoch zabrala na nadmerne ochlpenie a uz vobec nie lindynnete

dášš

a u koho by som sa mala na to pýtať ? lebo ked som bola asi pred dvoma rokmi u kožnej tá mi nič na to nedala ... vlastne bola neochotná tak neviem ... a Milky mám už 21 a je to pre mna veľmi nepríjemná a obťažná vec pretože napr v lete si nemožem dať ani nič krátke :( a vravím asi 3 mesiace som užívala antikoncepciu lindynnete ale nerobili mi dobre po iných stránkach ale s chlpkami som mala pokoj ..4dni hladké nohy a ani som tak nezarastala :(

jankaaaaaaaaa

rast chlpov, ich hrubka a farba su dane geneticky a hormonami. preto ti pomohla hak, lebo blokuje tvoje prirodzene hormony. takze nic ine ako laserova depilacia alebo hormonalne lieky ti nepomozu

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

súrne prosím o rady - Fórum - ZDRAVIE.sk