zapal prinosovych dutin

Príspevok v téme: zapal prinosovych dutin
19623952

V piatok som bol u mojej vseobecnej lekarky s tym, ze sa necitim dobre, mam mierne zvysenu teplotu, zapchaty nos, miernu bolest v oblasti hornych zubov a ked smrkam tak mi zacne vytekat z nosa tekutina sfarbena do zlta. Povedala, ze mam chytenu dutinu a predpisala mi antibiotika augmentin 625. V to rano co som bol prvy krat u doktorky sa mi v tom vytoku objavila aj krv. Teraz ked smrkam tak asi jeden krat do dna zo mna vyjdu hlieny zmiesane s krvou a tej krvi je pomerne dost tak sa chcem spytat, ze ci je jej pritomnost v hlienoch z dutin normalna? lebo ako som si cital priznaky zapalu dutin na nete nikde sa krv nespominala. Za odpoved dakujem.

RNG

Zialbohu infekcia prinosnych dutin sa neda vyliecit ustne branymi antibiotikami, tie sa do dutin nedostanu. Na to treba kvapky a to nie len proti bakteriam, ale aj takym mikrobom, co ziju v hlienoch, ci uz rozne mykozy alebo kvasne infekcie a tie zialbohu sa nedaju znicit atb. Odporucam kvapky roztoku citricidalu/GSE do nosa 3 x denne, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu.
Bezne dnes dostat uz povodny GSE, mozete si ho objednaty napr cez net z firmy iherb.com, odkial je na Slovensko najlacnejsie postovne, len 6 dolarov.
Koncentracia roztoku je 6 kvapiek na deci vody. Pozri cez rng.nazory.eu kde mas uvedeny aj zlavny kupon pre prvych nakupcov.
V pripade chorob je dobre pit po malych glghoch cely den aj roztok 60 kvapiek GSE do litra vody("horkac)

Monika1984

Z vlastnej skusenosti mozem povedat ze je to normalne vzdy pri zapale prinos.dutin. ja to tak mam vzdy ako opisujes, aj teraz. som chora

tpch

Asi ti tam praskaju cievky v dosledku namahaveho smrkania. Kup si Ascorutin, uzivaj 3x1 tabletku, stoji asi 1,70 eura.

adaKava

urcite si zajtra zavolaj doktorke....nemyslim si ze by to muselo byt vazne,ale preventivne, aby si bol vklude....inak sa citis lepsie?

adaKava

neviem ale ked ti prave cievka praskne, a ty krvacas, krv by mala byt svetla....takze ked je tmava, je tam uz dlhsie....je jej vela?

maso

Nie je to nic nezvycajne. Ked silno smrkas, popraskaju male cievky v nose a zacne tiect krv. Nesmrkaj velmi nasilu a malo by to prestat.