Slovensky raj

0vecka

nehadajte sa v mojej teme.... si myslim ze uz som dospely clovek ktory vie aspon ciastocne samostatne mysliet a viem ktore rady boli myslene humorne popripade za ne mozu vseliake poruchy... takze je mi jasane ze tie ciganske osady by som navstivil jedine tak po zuby ozbrojeny s nesatabilnym psycickym stavom....

:)

veve_IX

jankaa, buď taká láskavá, neurážaj. Ani sama nevieš na základe čoho napr. tvrdíš, že som nikde nebola. Anonymne trepať žvásty, je najľahšie...Prečítaj si svoj príspevok a ešte raz môj prvý. Ja na rozdiel od teba konkrétne odpovedám na položenú otázku, kým ty sa učíš vymenovávať dopravné prostriedky, či riešiš "pohnutie sa dolu svahom". Myslím že to nepotrebuje ďalší komentár..:D.

jankaaaaaaaaa

veve_IX : ty musis byt riadne zabrzdena a vidno ze si asi v zivote toho vela nevidela a asi nikde ani nebola. ked tu cloveku ktory chce navstivit slov. raj rozpravas o osadach. venuj sa radsej niecomu inemu, o take trapne "rady" tu nikto nestoji
0vecka: snad si nemyslel svoju otazku tak, ze ci treba po slovenskom raji pouzivat auto, ehm .. na dopravu do slovenskeho raja mozes vyuzit vlak a potom bus, je to na tebe ci je to pre teba pohodlne ci nie. slovensky raj je nadherny, skus si popozerat na nete trasy aj s fotkami a vybrat sa tam kde ta to laka, ci na lahsiu alebo tazsiu turu. dolezita je spravna obuv! bez toho sa tam ani nepohnes, alebo pohnes ale asi dolu svahom.. a dobre je si zobrat so sebou aj mapu aby si tam zbytocne nebludil :) a dobre je sa aj poistit pred vstupom do raja, stoji to asi 40centov

veve_IX

možno by sme sa čudovali, no sú takí ľudia. Aj zo zahraničia, dokonca spoza oceánu prichádzajú. Naučili sa po cigánsky, žijú a robia priamo v teréne. Klobúk dolu pred nimi. Ale to len na okraj...

veve_IX

0vecka: ibaže ked ho ukradnú tebe, asi to nie je ktoviečo. Máš zodpovednosť...

Mike Litoris: na hlúpe otázky neodpovedám.