Kremova henna?

Príspevok v téme: Kremova henna?
Zulah

Ahojte, chcela by som sa s vami poradit.

vlasy mam v podstate rysavo-cerveno-hnede no postupne sa mi to stmavuje, kedze henna sama o sebe tmavne

chcela by som mat viac cervene alebo rysave vlasy no to uz asi normalnym hennovanim nedocielim.skusila som si dat do henny dva citrony, papriku, skoricu a kus octu (akurat to mam na hlave, tak uvidim ako to chyti)

no pokial nebudu viac cervene, chcela by som siahnut po tej kremovej.viem, je tam aj chemia a ja na vlasy chemiu nechcem...ale predsa je to lepsie riesenie ako obycajna normalna farba.Co si o tom myslite? vdaka za rady

sisa22

ahojte ja mam dobre skusenosti s kremovymi farbami henne color. nieje to taka chemia ako klasicke chemicke farby a zatial mi vzdy pekne chytili. urcite to je dost individualne pretoze mam kamosku ktorej som to tiez odporucala a tej to naopak moc dobre nechytilo. ale za pokus to urcite stoji. najdete ich napr. aj tu
www.tany.sk

malickaaaaa

Caute baby,
ja mam ten isty problem ako lulu, davala som si hnedu hennu a mam ich do oranzova... a vobec mi nechcu stmavnut, predtym som mala farbene roznych farieb (cervena, fialova, tmava bordo nie celu hlavu len urcite pramienky a na tych mi henna chyta do svetla)a chcela by som jednofarebnu gastanou farbu... neviem ako sa k nej dostat :(((

lulu22

Zulah, tak ja to mávam na vlasoch cez noc, cca 8hodín a aj tak ich nemám tmavšie a tmavšie :D ja mám asi nejaké divné vlasy, keďže píšete tu skoro všetky, že vám tmavnú.
no a ja viem, že každá henna bude mať odtiene také medené, ale ja to mám také nepekné, také moc bledé.. nebudúce si tam asi dám viac kakaa ako samotnej henny :)

Zulah

jahodka, citronom pomozes vlasom len chytat cerveny alebo oranzovy odtien :)

skus si vygooglit nejake prirodne zosvetlovace

JahO_Odka

Zulah, takže ani vlastné namiešanie henny mi nepomohlo :D Tie vlasy každým hennovaním tmavnú. Kedže mám úplne svetlé vlasy, tak mi to stmavenie vždy dosť vidno... skúšala som už primiešať citrón, harmanček aj med, ale nefunguje.

Zulah

a este sa chcem opytat.jak dlho si mam nechat cervenu hennu na hlave? dala som tam vsetko mozne, aby boli vlasy riadne cervene, no viem ze cim dlhsie mam hennu na hlave, tym je tmavsia. ale zas keby si necham len hodinu na hlave hennu, tak mi to nechyti? :D bude dlho, ak necham 7 hodin? nechcem tmave, ale cerveene

Zulah

fu no tak vacsinou kazdy mesiac. no najradsej, keby to neni financne narocne, by som aj kazde dva-tri tyzdne :D ale to nehrozi.

neviem i by to s odstupom nejak zosvetlilo, skorej si myslim, ze nie

fuu tak neviem, mne sa take odlesky pacia :) ale to je vec vkusu.skus si dam hnedu hennu a zamiesaj k nej kus ciernej, mozno to pomoze

ale henna ako taka, kazda farbi trocha do medena pretoze original henna je cervena

takze mozno je to aj tym