Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odoperovali mi 1m h. creva

VTomi

odporúčali mi racionálnu diétu, t.j. mám si vyselektovať tie potraviny, ktoré mi škodia alebo robia nepríjemnosti, pretože niektoré nafukujú, alebo zvyšia pohyb čriev a preháňajú, robia ťažkosti s trávením atď... Na ten môj zápal mi už podávajú biologickú liečbu, pretože bežné protizápalové lieky neboli efektívne. Nemáte náhodou kolitídu? Odporúčam navštíviť stránku: 5gram.eu kde sú užitočné články o nešpecifických zápaloch čreva.

fazula gula

mily/a J111 tebe odfikli asi z rozumu... toto nieje ziadna sranda...ked ti nic neodfikli tak nekomentuj...dakujem

fazula gula

on mal zapal creva, bolesti v krizoch a teraz to prislo akutne ze museli hned operovat...totizto nase uzasne zdravotnictvo si to skor nevsimlo ze nieco nieje v poriadku...chcem sa opytat ci bude musiet drzat aj nejaku dietu alebo nieco...vy mate nejaku dietu alebo neriete nejake lieky ?

VTomi

A z akého dôvodu mu ho odoperali? Ja mám Crohnovu chorobu, pred desiatimi rokmi mi tiež odstránili 70 cm hrubého čreva, lebo ten zápal vôbec neustúpil. Pomohlo mi to v tom, že odvtedy nemám bolesti, ale počet stolíc som už potom nikdy nemal ako predtým, čiže odvtedy ich mám často a neformované. A to teda najmä z dvoch dôvodov: kvôli skráteniu čreva a prítomnosti zápalových procesov, tentokrát na tenkom čreve. Ten zápal totiž migruje hore-dole.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odoperovali mi 1m h. creva - Fórum - ZDRAVIE.sk