Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zvýšiť cholesterol

Príspevok v téme: ako zvýšiť cholesterol
Yong

Ahojte , snažím sa žiť ako poriadny aziat , aj sa tak stravujem, avšak probém mám s tým, že môžem sa akokoľvek prežierať aj normálnych jedál a ešte z toho schudnem , mne osobne to nevadí , ale keď som bol na testoch krvi , lekárka povedala , že mám zníženy cholesterol , že by mohli nastať komplikácie, preto sa pýtam , či niekto vie dať radu , Xie Xie / Arigato / Ďakujem

Yong

nepotrebujem operáciu, pretože zapadám medzi aziatov ... Až keď prídeš k poznaniu zistíš,že všetko si mal a je to jednoduché

Yong

Lenže ja som stále doma, iba keď ma frajer niekam zavolá, inak sedím za kompom celý deň vyžieram čipsy a zmrzlinu , mama je z toho nervózna ,že jej všetky veci pre hostí požerem :D

J111

A ja ze cholesterol:D Neviem, ci je fixna predstava niecim liecitelna? Ale potesia sa, budu mat o jedneho pacienta viac:DDD
Vsak si nasetri, zaplat si a budes mat sikme oci, ziaden problem na dnesnu dobu, priam absolutne normalne:D

J111

A co tam bude riesit?:DD Ako pribrat?:DD Tak mu povie, minimalny pohyb, ziadne aerobne aktivity a pekne papkat.
Nechapem, ze nepriberas. Mne uz tato zima ide na nervy. Furt sediet len doma. /Neznasam zimu a chlad/. Ja furt len priberam.

Yong

take nejem , ale zvykol som jesť slaninu pečenú ,to milujem :D a hlavne fičím na hamburgeroch, keďže mi ich lekárka prikázala , ale aj tak , váha sa mi drží na 56kg a mám 181cm

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zvýšiť cholesterol - Fórum - ZDRAVIE.sk