Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam toto jesť?

Príspevok v téme: Mam toto jesť?
otaP

Ahojte.Chcem sa vas spytat či je dobry takyto jidelníček...popripadne by ste my nieco doplnili...co tam nema byt a čo tam ma byť..Dakujem

RANO----si dam jogurt,sacharidy 7,6g
tuky 0.5g
bielkoviny 4.6g
(viete poradit nejaky dobry
jogurt na chudnutie alebo je to jedno??
----lupienky s mliekom
----biela šunka c čiernym chlebom bez masla s paprikov alebo rajčinov
-----------------------------------------
DESIATA----jablko,alebo banan,grep
----nejaky jogurt

OBED----ja jedavam skolskej kuchyni ale mozete mi napisat čoho sa tam mam vyvarovať(čo nie čo ano)
OLOVRAND----chleba cierny so salamov bielov,len jeden krajic
VECERA----lupienky s mliekom
----alebo lyžička tvarohu a dost

DAkujem...keby niekto vedel čo tam mam zmeniť tak nech rychlo napiše..diky

gemerka

nikdy nerob nezmyselné diety, lebo s teba urobia len anorektičku a zajdi za odborníkom čo sa vyzná výžive poprípade mi napíš a on ty poradí čo by si tak mohla jesť na raňajky, obed a večeru.

vian

... otaP, v prvom rade sa, prosím, pozri do učebnice gramatiky:)
VEEELMI zlý postup - lebo diétou to nazvť nemôžem.Raňajky môžu byť výdatnejšie - napr.viacrnný rožok so syrom, ale veľa zeleniny+ zelený čaj bez cukru, desiata - ovocie alebo nejaké oriešky,obed - ak sa stravuješ v ŠJ, tam môžeš zjesť skoro všetko, pretože normy im nedovoľujú variť mastné alebo slané jedlá ( samozrejme sa z obedu vyhlás, keď budú šišky, duk. buchtičky apod. ), olovrant nemusí byť, ak nie si hladný, poprípade nejaký mladý kaleráb, mrkvu. No a večera - ľahká a 2 - 3 hoďky pred spaním - pečené zemiaky na troške oleja+bylinky+zeleninový šalát alebo kuracie mäso, ryby na masle,niekedy postačí aj polievka. Koľko máš vlastne rokov? Pozor, ak si vo vývine, diéta Ti môže uškodiť. Ja viem,Ty vidíš len to, ako rýchlo schudnúť - ale rovnako rýchlo môžeš aj naspäť pribrať.
Takže, ak diétovať, tak s rozumom, nesmieš v priebehu dňa vyhladnúť, žiadne lupienky, músli a VEĽA pohybu. Držím Ti palce. Dá sa to, ver mi!
P. S. a cez deň piť vodu, aj keď nie si smädný!

smajliQa

gemerka

na veceru ovocie nepatri....
ovocie obsahuje prirodny cukor, a ma sa jest len do tretej hodiny,ak dotycny chudne....

gemerka

na večeru jogurt, ovocie
na obed ako vždy polievka a to druhé jedlo
na raňajky obložený rožok s hydinovou šunkou

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam toto jesť? - Fórum - ZDRAVIE.sk