Ako vydrzat??

Príspevok v téme: Ako vydrzat??
Charlotta

Ahojte, minuly rok som pribrala behom roka 5 kil, co sa na mojej nizkej postave hned odzrkadlilo :( Vyzeram teraz ako male pivo :( Mam vsak problemy zo sebadisciplinou, aj zacnem drzat dietu, ale vzdy ma nieco zlomi a prestanem s tym. Neviete mi nieco poradit, ako vydrzat? Ako sa mam stravovat a ake cviku su najucinnejsie? Je dobre skakat cez svihadlo?

Maoam

smajliQa ma pravdu, bez toho, aby nieco zmenila to fakt nepojde

5kg nie je zasa tak strasne vela, to pojde do polroka dolu, mozno aj rychlejsie, staci sa spätne rozpamätat na to, PRECO ich pribrala, ako? ak pise, ze ich pribral za rok, tak to nabrala ca. 0,5 kg mesacne, to je typicke, ked clovek viac jedava, hlavne vecer, alebo sa rozozral v sladkostiach, alebo sa prestal hybat

takze toto treba aj zmenit a da ich dolu

70-80% chudnutia je v strave, zvysok pohyb, takze Charlotta zacni tym, ze najdes dovod priberania, ak je to sladke, tak redukuj, postupne, pomaly, nedrz diety, ale prejdi na zdravu stravu, poobede a vecer hlavne surova zelenina, bielkoviny, redukuj tuky a trocha sa hyb

do leta ich mas dole, ked vytrvas

smajliQa

ano vzdy sa najde niekto, kto je mudry...
ale staci pohnut mysou, a najde tu milion tem podobnych tejto... takze asi tolko....

dana660xz

charlotta pridaj sa k nam do temy kto bude chudnut so mnou? spolu sa podporujeme aby sme vydrzali, piseme si čo jeme a tak. prispevok podo mnou si nevsimaj vzdy sa najde niekto kto je mudry...

smajliQa

v temach si vyhladaj DIETY A CHUDNUTIE, alebo ZDRAVE STRAVOVANIE a mas tam toho milion.
iba za tento vikend tu bolo pridanych hadam 10 tem na chudnutie a na blbu vydrz.

jezisi, nechcete vyzerat ako tucibomby tak dvihnite zadok a nieco zacnite robit.. alebo nezerte kktiny.