1rok bez orgazmu

Príspevok v téme: 1rok bez orgazmu
jajoju

s priatelkou sme spolu uz rok, prvy sex mala somnou, zo zaciatku sa mi hned zdala menej citliva ako ostatne co som mal ale teraz po roku uz je to strasne trapne ze pri mne nemôze dosiahnut orgazmus, ani pri prstovani ani pri sexe. ked jej drazdim klitoris tak mi vraviz ju to skôr boli akoby jej to bolo dobre...ked jej to robim ustami tak je to lepsie ale nie ovela...skusali sme rôzne polohy...no bez uspechu...fakt aj ked presexujeme celu noc...a vidrzim jedno kolo aj dlhsie ako pol hodinu nedokazem ju urobit...sem tam sa uz zda ze nieco s toho bude ale pri takej rychlosti a intenzite nevidrzim fyzicky dlhsie ako povedzme minutu a to jej nestaci...prosim pomôzte nejakou radou ako dosiahnut aby aj ona mala s toho nejaky ten zazitok....diky

AdamKrt

jajoju Dnes 15:47 - tak mensi podfuk. Kup vibrator, dobre ju vyrajcuj, nech sa urobi a sam budes mat potom omnoho lahsiu pracu.Pekne si ju pripravis.

jajoju

toho sa obavam. ja nemam problem ju poriadne vzrusit a robit to ovela jemnejsie ale sama mi povedala ze ked to takto robim ona s toho nic s toho nema...ze je vzrusena ze sa jej to paci ale ze nic nepocituje...ona chcela odomna aby som to robil rychlejsie...ze takto jedine nieco citi. a aj to musim specialne pritlacit na vrchnu cast vaginy alebo ked ju ma stlacenu, teda bud postojacky od zadu a ona je zohnuta k zemi alebo ked lezi na chrbte a nohy ma za mojou hlavou...ze jedine takto sa jej to paci, a aj vidim nanej ze takto by s toho nieco mohlo byt ale nemam tolko sisly aby som jej to vladal robit tak dlho ako si zela...

AdamKrt

jajoju Dnes 12:08 - moc to silis. Ze sa nahanas za orgazmom a robis to rychlejsie, tak to lepsie nebude. Ak to ozaj robite celu noc, co je dost vysilujuce, tiez mavam s priatelkom niekolko hodinove milovania, ale JEJ SA TO PACI. Lenze Tvojej priatelke nie. Ona len drzi a caka, nechce Ta sklamat.

Sustredis sa moc na kvantitu a tu kvalitu chces dosiahnut ako sportovec - hrubou silou, vykonom.

Naopak, musis zjemnit. Ona sa musi uvolnit, musis ju dostat do stavu uvolnenia, aby sa odburali jej obavy a az potom mozes zlepsovat jej prezitok.

Inak bude iba tisko trpiet a cakat na zazrak, kym na druhy den bude mat opuchnutu vaginu. Po case ju to prestane bavit a bude mat k tomu nechut, ktora prerastie v nechut v Teba.

Blondula

Adam,tak tvoja priatelka je asi vynimka ! ale pises,ze uz pred tebou priatelov mala,tito dvaja su pravdepodobne svoji "prvi"ja by som nikdy do postele s chlapom nesla keby neviem naco to vlastne mam :DD avdepodobne svoji "prvi"

AdamKrt

Blondula Dnes 19:20 - to by si asi musela spoznat napr. niekoho, ako je moja priatelka. Ta si to tiez nikdy nerobila, je proti tomu. Ale nemala problem dosiahnut orgazmus.

Teda poviem to takto - pretym, co mala partnerov, tak bol to such sem, such tam, ziadna predstavivost. Sex jej moc nechybal a ked, skor to brala ako nutne zlo. Pri mne sa naucila, ze sa to da aj inak, ked sa chce. Dokonca som jej ukazal par trikov, ako si sama moze urobit dobre. Sice sa jej to nepozdavalo, ale nakoniec urobila kompromis a jeden sposob zacala vyuzivat - sustredeny prud vody na klitoris.

alenka_maxova

blondula, presne o tomto pisem i ja. :) Takze suhlas s tebou. Ak nepozna sama vlastne telo, nemoze ani partnerovi ukazat, co sa jej paci....

Blondula

jajoju..... a sme doma !!! ja chcem spoznat zenu,ktora si to nikdy nerobila a pri priatelovi mala orgazmus !!! zda sa mi to az nemozne ak sama zena (chlap) nepozna svoje vlastne telo !!! ak sa hanbite jeden pred druhym,necakaj zazraky co sa sexu tyka !! ja mam trosku viac rokov a s priatelom nemame problemy sa rozpravat uplne "sproste" ohladom sexu,alebo si robit "dobre" jeden pred druhym,popripade sami,alebo jeden druhemu !! a ano,aj ja patrim k zenam,co si to robia sami !!! :DDD

alenka_maxova

jajoju, vies preco tvoja holka popiera, ze si to sama robi? Lebo si to naozaj nikdy sama nerobila!!! A v tom je ten problem preco to nemoze dosiahnut ani s tebou. By si neveril kolko mojich kamosiek si mysli, ze "urobit sa sama" je nechutne, divne, nezazivne a chore...Pokial to ani tvoja holka nikdy neskusala sama, bud v tom bude tento problem (ze jej to pride divne), alebo len nevie ako na to. Ked pride k orgazmu sama, pride k nemu aj s tebou.

whee_ee

jajoju, a ja sa vždy otvorene vyjadrím, že masturbujem a poznám veľa žien, čo tiež s tým problém nemajú, tak wtf? :D