rozpoltenost

Príspevok v téme: rozpoltenost
nerozhodny

mam vztah na dialku...ona obcas docestuje ku mne na vikend..spociatku som to bral tak, ze bude ako bude..
ale ona sa namotala a berie to velmi vazne...mam ju rad, ale nie tak, ze by som s nou chcel spojit zivot..a ta dialka to aj tak komplikuje..a navyse ma zavazky...
medzitym som sa zoznamil s jednou babou, ktora ma dost pritahovala...aj sme stravili par noci..ale je to z mojej strany len v tej fyzickej rovine...
a ona mi vypisuje, ze jej chybam..

ta \\\"dialkova\\\" mi zacina klast vazne otazky..ako to myslim, ci to myslim vazne..berie to tak na hranu, bud, alebo..
kedze so dost citlivy, nezvladam to vnutorne...neviem sa s tym vysporiadat..
mam vycitky svedomia..niekedy by som najradsej ukoncil vsetko..a vycistil stol..ale viem, ze to potom budem lutovat.
fakt neviem, ako mam dalej postupovat..dost ma to nici..

Loveme

nerozhodny,fakt neviem naco tu potom vypisujes. ak si ty citlivý a mas aspon stipku svedomia, tak by si ich uz davno neklamal. aspon sa nelutuj, ze sa citis zle. ak mame niekoho radi, tak mu neublizujeme. Bodaj by ta obidve podvadzali,aby si vedel aky to je pocit.
Dufam,ze casom naberies odvahu a budes k nim ferovy.

nerozhodny

...tak nie celkom, so sexicou sme si povedali, ze neriesime trvaly vztah, nechceme sa viazat, ze chce to mat somnou,
lebo sa jej to nesmierne paci, ale chce si byt ista, ze to nemam s inou...
ale zasa ked sa par dni neozvem, ohen je na streche..

petronela12

Nerozhodny... to nemyslis vazne, ze si nic neporiesil.... to nie je pekne od Teba.Drzis obidve v nadeji.... Nechcem byt zly prorok, ale vsetko zle sa nam raz vrati.....:-( ... Nechcela by som byt na mieste tych zien....:-((

nerozhodny

caute baby...nic som neporiesil...dialkova tu bola...boli sme skoro cely cas doma zavreti, aj som zacal temu vztahu...buducnosti..ale jaksi..sa mi zda ze ani ona to nechce nejak pitvat, je rada, ze je to vobec tak..ako to je..jednoducho ze ona ma lubi../no tak povedz, ze koncis/..vcera dosla sms od sexualnej, ktora zasa nemohla prezit, ze som sa jej neozval niekolko dni vobec..
tak som musel zehlit...ach jaaaj...
jednoducho spina zasa pod koberec..zatial...a svedomie zhryza...

zmätená

Milý nerozhodny, napíšem ti svoj pohlad na vec. Neubližuj "dialkovej", ukonči to s ňou, tak-či-tak tvrdíš, že má záväzky ktoré ti prekážajú a nie je to žena, s ktorou chceš zostarnúť. Vzťahy na dialku sú mimoriadne zložitá vec a som názoru, že môžu fungovať, len keď sa 2 naozaj lúbia. 2 páry z môjho blízkeho okolia takto fungujú resp. fungovali, ale ciele boli vopred stanovené. So sexuálnou by som čakala, ako sa vyvinie situácia. A že vyčistiť stôl? Vieš prečo nechceš? Lebo už by ti nikto nepísal ako ťa má rád, ako mu chýbaš, žiadny sex a podobné výhody s tým spojené, ktoré pohladia každé ego. Hlavne sa riaď svojím vedomím a svedomím a porozmýšlaj, ako by si sa ty cítil v obrátenej situácii.

petronela12

Myslim ze nie iba znamenim je clovek nerozhodny ale aj povahou, vychovou, prostredim - vsetkym tym, co ovplyvnuje cloveka, jeho myslenie a konanie. Sam o sebe pises ze si citlivy a vnimavy... to iste plati aj o mne a poviem Ti, zit s "takouto vybavou" v dnesnom svete nie je bohvieco... Takze Ti uplne rozumem, ze si veci pripustas a ze Ta trapia. CO sa tyka mna a vztahu. Teraz mam vztah na 50km. Trva 1/2 roka.On mi je presne taky isty ako ja zmyslanim, postojmi, nazormi, zdielanim hodnôt.. proste sme si sadli od zaciatku. Vnimame sa velmi dobre, mozno preto to funguje aj na 50 km vzdialenost.Od zaciatku sme boli k sebe nanajvys uprimny, na tychto spolocnych hodnotach sme postavili nas vztah a dufam, sa nam ho podari aj zlegalizovat.
Inac s vodnarmi si tiez velmi dobre rozumiem:-)

nerozhodny

ja som vodnar Petronela...mam taky pocit, ze vsetci to moje znamenie nejak psuju...
tusim aj ta nerozhodnost je nam prisudena :)
ale aspon je dnes krasny den, sneh jak v rozpravke a stale chumeli :)
takze sme aj romantici troska :)
a kolko vam to vydrzalo na tu dialku?kym ste "usudili?"