Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up - nevytvárajúci vzhľad "masky"

Príspevok v téme: Make up - nevytvárajúci vzhľad "masky"
malachitka

Ahojte kočeny:)
Ako som už napísala v naprise tejto diskusie hľadám kvalitný make -up,(kľudne aj z drahších variantov ako Lancome a podobne)ktorý je vhodný na mastnejšiu pleť,no neobsahuje veľa púdru,ma prijemne zloženie, dobre kryje ale nebudem vyzerať ako umelina. Nakoľko mi po akné ostali na brade červené fliačiky,dosť ma to trápi,lebo žiaden make,up či korektor mi ich príliš nezakryje. Momentálne používam make-up od Burjois ,ten s tým červeným vrchnáčikom,je fajn pre kočky,ktoré majú peknú tvár,lebo má dobre zloženie. Na plati vyzerá super, aspoň pri pohlade na moje líca či čelo,ale tá brada je tu stále:-/ používam aj tyčinkoý korektore od Max Factor ale je tiež vytvára ten pocit masky preto by som bola rada,ak by ste mi vedeli odporúčiť nejaký konkrétny make-up. Dakujem:)

Sestra09

Kedze mas takyto typ pleti ako pises, tak by si mala uplne vylucit beznu kozmetiku s obsahom chemickych latok, lebo tie zatazuju tvoju plet a tak sposobuju napr. mastenie, vyrazky alebo pocit "masky". To isté sa týka hlavne make upov. Obsahujú chemické látky a silikón, ktorý upcháva póry, látky sa prirodzene nevstrebávajú do pleti. Ostávajú tak na jej povrchu, čím viažu maz, pleť nedýcha, tvoria sa vyrážky a pod.
Silikón – chemicky derivovaný produkt (dimethycone, methicone). Molekuly Dimethyconu sú príliš veľké, aby vnikli hlbšie do pokožky a ostávajú na povrchu pleti, čím viažu aj maz na povrchu pleti, nečistoty a baktérie. Dlhodobé užívanie produktov s obsahom silikónu môžu spôsobiť alergické reakcie, na pleti akné alebo vyrážky. Silikón obsahujú hlavne make-upy, pleťové séra, kondicionéry, vlasové masky.

jankaaaaaaaaa

ak ti ani korektor nedokaze zakryt tie fliaciky, tak myslim, ze ziadny makeup to nezvladne. jedine taky ktory je fakt ako maska na tvari
skus navstivit nejaky kozmeticky salon, tam by si mali poradit s takymi fliacikmi

Izabelka_MT

dermacol cover zakryje fakt všetko ..On ako make up nie je moc dobrý, ale ja ho používam ako korektor... Ja si ho dávam na mieste ktoré nechcem aby boli viditeľné , dám normálny make up na celú tvár a ešte púder ....ale v normálnom množstve :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up - nevytvárajúci vzhľad "masky" - Fórum - ZDRAVIE.sk