Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené bodky na pokožke

Príspevok v téme: Červené bodky na pokožke
gemerka

Mám také maličké červené bodku na pokožke, ale nemám ich moc. Ani ma pokožka nesvrbí, ani nebolí nič. Nerobí mi to žiadne problémy. Len neviem z čoho to je. V nemocnici mi robili aj komplexný krvný obraz a rozbor a krv a všetko čo s krvou súvisí je v poriadku, biele krvinky sú v norme. Proste všetko je v norme. Ale keď mi išli brať krv tak sa mi praskali žilky a mala som modriny na ruke v veľmi ma to bolelo a potom sa tie bodky tam objavili. Ale krv mám zdravú. Tak neviem z čoho to je. Z estetického pohľadu je to neprijemne. Nie je to so slnka??? Ale ja sa v lete neopaľujem boli ma s toho hlava a so slnka ma vždy veľmi bolí hlava a som veľmi unavená a je mi na vracanie.

Kto to má to čo ja??? Z čoho to je a prečo to vzniká??? A čo ste si na to dali aby vám to zmizlo????

Ale inak keď to mám ale normálne fungujem. A najlepšie by bolo keby som s tým išla ku kožnej, dobre urobím.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené bodky na pokožke - Fórum - ZDRAVIE.sk