Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AVENE Couvrance make up

Príspevok v téme: AVENE Couvrance make up
zuzi74

Potrebovala by som poradit, ci sa tento tekuty make up dobre rozotiera. Presla som uz niekolko lekarni a ani v jednej nemaju vzorku. Mala som moznost vyskusat len z La Roche Posay make up Toleriane a ten bol naozaj jemny, prijemne rozotieratelny, ale kedze mam kremy z Avene, tak by som nerada kombinovala. Dakujem

je super

je o málo hustejší ako vichy no nie tuhý,naučíš sa ho správne používať, ja som si pred jeho nanesením vždy pokožku natrela kvalitným hydratačným krémom a potom už stačilo naniesť len malé množstvo a jemne rozotrieť a ešte má výhodu ,že dlho vydrží-pri pravidelnom používaní zhruba trištvrte roka.

zuzi74

hm, to ma nenapadlo a pritom prave z netu som si co to nastudovala o tych kremoch z avene....v lekarnach to je jedna katastrofa, tam ani pomaly nevedia co vlastne predavaju a to nehovorim o tom, ze vzorka z make upu je dost dolezita uz len kvoli odtienu...len miknu plecom a povedia nemame...a potom vraj porad sa v lekarni:(

zuzi74

a je podobnej konzistencie ako ten vichy? Aspon tak mi v lekarni spominali, ale ja vichy vobec nepouzivam. Skor mi ide o to, ci je jemny a ci sa lahko rozotiera, lebo tuhe make upy nemozem. dakujem

je super

Je výborný,používala som ho tri roky teraz mám vichy ale znova sa vrátim k couvrance,má výbornú kryciu schopnosť a pritom nepôsobí ako maska,

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AVENE Couvrance make up - Fórum - ZDRAVIE.sk