Som pekná blondína,modré oči,štihlučká a šef...

Príspevok v téme: Som pekná blondína,modré oči,štihlučká a šef...
ĽjubkN

Bola som na konkurz vo firme z oboru,ktorý som vyštudovala.
Akosi som dobre nezvládla test..a pohovor tiež.
No šef firmy prišiel za mnou na chodbu,zavolal si ma do kancelárie a povedal mi medzi štyrmi očami,že mi dá 1120€plat a každý štvťrok premie 500€ tak mimo plat ostane premie že budem mať ako ostatní a že budem robiť distribuciu papierovo pekne v teplučku..Povedal mi,že som moc pekná a že on je síce ženatý,no nežije s manželkou a že potrebuje občas jemne pohladenie. a že som moc pekná a že sa mu páčim!!!
Bola som ako obarená a povedala som,že si to rozmyslím a ani neviem ako som došla domov.
Som už 6 mesiacov bez práce/tiež ma vyhodili preto,že som nechcela mať sex so šefom/.Vtedy mi dali pekny plat a keď začali natlaky na sex a neprešlo to,tak my vyhodili.Nič im však nedokážem,som si vedomá toho,že pekna žena dvíha sex.chuťky u každého muža...no doslova to cítim,že všetci chcu sex a sex...oči im iskria..!
Som už zufalá,lebo mám hypotéku na byt a odložila som splatky!
Poraďte vziať tu ponuku a podržať občas šefovi a tichučko ho ešte oberať/ ..tak mi radí kamarátka/,som slobodná,20ročná.

Chcela som isť na políciu,no kámoška mi hovorí,že ona by ani minutu naváhala,keby mala taku príležitosť.

sweater*

co mas robit? pod nato takto, bude ti davat prachy zato, ze mu das, tzn. ked si odmyslis nejake detaily bola by s teba normalna stetka, nato netreba ani nejako logiku :) no a teraz si uz len sama musis odpovedat, chces byt stetka?

Lulu2011

lost :D no nechce, musi byt zena, ma až striasa pri predstave, ze tukam do klavesnice a zrazu nejaky otrasak ma zacne oblapavat

Lulu2011

dost mozne, ze to je chlap, nie je to tak davno, co som nasla inzerat presne za taku sumu jeden hladal asistentku do 40 rokov, ale povolnu, ze par krat do mesiaca by nieco chcel, okrem administratívnych príc, inzerat sa opakoval, tak mozno si robi prieskum, ci by sa predsa nejaka nenasla :D