Som pekná blondína,modré oči,štihlučká a šef...

Príspevok v téme: Som pekná blondína,modré oči,štihlučká a šef...
ĽjubkN

Bola som na konkurz vo firme z oboru,ktorý som vyštudovala.
Akosi som dobre nezvládla test..a pohovor tiež.
No šef firmy prišiel za mnou na chodbu,zavolal si ma do kancelárie a povedal mi medzi štyrmi očami,že mi dá 1120€plat a každý štvťrok premie 500€ tak mimo plat ostane premie že budem mať ako ostatní a že budem robiť distribuciu papierovo pekne v teplučku..Povedal mi,že som moc pekná a že on je síce ženatý,no nežije s manželkou a že potrebuje občas jemne pohladenie. a že som moc pekná a že sa mu páčim!!!
Bola som ako obarená a povedala som,že si to rozmyslím a ani neviem ako som došla domov.
Som už 6 mesiacov bez práce/tiež ma vyhodili preto,že som nechcela mať sex so šefom/.Vtedy mi dali pekny plat a keď začali natlaky na sex a neprešlo to,tak my vyhodili.Nič im však nedokážem,som si vedomá toho,že pekna žena dvíha sex.chuťky u každého muža...no doslova to cítim,že všetci chcu sex a sex...oči im iskria..!
Som už zufalá,lebo mám hypotéku na byt a odložila som splatky!
Poraďte vziať tu ponuku a podržať občas šefovi a tichučko ho ešte oberať/ ..tak mi radí kamarátka/,som slobodná,20ročná.

Chcela som isť na políciu,no kámoška mi hovorí,že ona by ani minutu naváhala,keby mala taku príležitosť.

Lj

lost asi mas v tom prsty ked tak z istotou pises ze je to fake a chce sa pobavit/potom ta utecha patri tebe nemusis tu davat ani ziaden obrazok :))))))))/

lillia

som sa dobre pobavila :-D
uz len pomyslenie, ze nejaky sef velkej spolocnosti navrhne toto (po ofocialnom konkurze) nejakej soploske, ktoru vobec nepozna, to ma udivuje. este kebyze po nejakom case, tak to uz skor beriem :-D
a ze si pracovala aj inde, odkial ta vykopli, tak to sa necudujem. ale asi nie preto, zeby nezvladali odolavat tvojej neskutocnej krase :-D
a vobec, kde sa ty hrabes so svojou dokonalostou, ved podla toho co pises, uz davno si mala byt top-modelka :-DD
suhlasim s vacsinou - FAKE

dobra vila

"som pekna blondina, modre oci, stihlucka a sef".... Tvoj nadpis hovori za vsetko... Este si zabudla dodat "sebavedomie mam az v oblakoch, ziadnu sebakritiku, som lacna, bez problemov roztiahnem nozky a to najdolezitejsie...vsetky vtipy o blondinkach na mna sadnu ako uliate".
Zobud sa, taketo cundrovske prispevky ja fakt nemusim...a silne pochybujem, ze by ti niekto hned na pohovore otvorene dal takuto ponuku...mozno ked si ju navhrla ty jemu, haha.

veves

ukludnime sa panstvo...:)
Lubka, ak mas na to ,,povahu,, a neobesis sa kvoli tomu raz (jedna zenska tu tak nariekala snad dva mesiace), tak v tom nevidim zas taky problem:)

Matyo

Myslím si, že robiť k.u.r.v.u. v Bratislave za 1120€ (asi hrubého) nie je bohviečo, radšej si daj inzerát na zafo.sk a rob normálne eskort a zarobíš aj 2x toľko :D

lost

Lj

ak by to fake nebolo, nepisal by som zrejme nic, ale ak je to fake a chce sa pobavit, tak preco nie ?

cize je velmi odvazne tvrdit, ak nie si raketovy vedec, ze co by ludia robili, ak by to bolo realne :P

to skor ja/my by som sa mal/i pytat, ze ona hra na city a este tu chyba "donate" obrazok, aby sme jej poslali nieco na utechu..

Laurina22

Lj ano odsudzujem a?

Ja som mala x prilezitosti vyfajcit sefovi a mat krasny plat a teply flek

A neurobila som to.Lebo som zena,ktora stoji za to.Nie som ziadna handra a fuchtla co si chlap musi po sexe s nou drhnut vtaka v Save...

Takze asi tak