Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psycholigicka poradna-nevera

Príspevok v téme: psycholigicka poradna-nevera
rruby

Dobry den,
prosim vas, neviete nejaky kontakt na dobru psychologicku poradnu v Bratislave?Prisla som na to, ze mi je partner neverny, neviem ako dalej, potrebujem odbornu pomoc nakolko vo vztahu riesime viacero problemov.Viem, ze v dnesnej dobe je to uz normalna vec, len nikdy som na to nechcela prist....
Dakujem

rruby

Dievcata dakujem vam za rady, skusim najst tu psychologicku, lebo ako som uz spomenula, z rozchodu a nevery sa dokazem casom spamatat, len najhorsie je, ze ja mam strasne neprekonatelny strach, ze navzdy ostanem sama a priam by som rozbijala pocitac, TV a pod.kde vidim vysmiate zeny v stastnom vztahu a narastajucimi tehotenskymi bruskami :-((

dana660xz

rruby mojej vedúcej dal manžel na 20 výročie svadby priznanie že má milenku. bola úplne ale totálne na dne, mala aj samovražedné myšlienky, no potom išla neviem či k psychiatričke, alebo psychologičke v devínskej novej vsi naozaj neviem meno a o mesiac-dva bola ako vymenená. už sú tomu dva roky a žije, je plná šťastia a elánu. skús pogoogliť možno ju nájdeš a pomôže aj tebe vyrovnanť sa s takouto situáciou.

trojka333

určite sa aj dnes nájdu zásadoví ľudia, ktorým sa nevera hnusí, vieme fakticky ako to je, ale určite to nie je normálne iba sa to už dnes považuje za normálne, lebo je to bežné. Ale neboj, viem že to nie je ľahké práve to isté prežívam

rruby

trojka: preto, lebo podla skusenosti a toho vsetkeho co vidim, tak dnes podvadza kazdy a nebudem si nahovarat, ze akurat ja stretnem niekoho, kto to robit nebude. Ale na druhej strane mas pravdu, len keby to bolo take lahke...preto potrebujem pomoc odbornu nakolko sama si poradit nedokazem :-(

trojka333

prečo si na to nechcela prísť???
lepšie teraz ako nikdy !!!!
Nenič si život naničhodníkom, ktorý si ťa nezaslúži...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psycholigicka poradna-nevera - Fórum - ZDRAVIE.sk