Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tea tree oil

ajajja

Mne raz lekárnička povedala, že olejček nemá ísť priamo na kožu, lebo je veľmi silný. Vraj si mám dať tenkú vrstvu nejakého ľahšieho krému a až na to olej. Robila som to tak a v pohode.

tpch

Ty si moj pacient? Odkedy? :-DD
Mas pravdu, zabudla som, ze opakujes rocnik a potrebujes odpovede kompetentnych aj na zakladne otazky...

lochness

cajovnik nielen dezinfikuje a hoji ale aj vysusa (preto je dobry na vyrazky), ja si davam na to normalne krem, ked mi ostane sucha pokozka, nie je to nic nezvycajne

[zruseny8]

prepac ale v lekarni som este nerobila, nemam za sebou ani statnice ako ty a x-rokov praxe, pretoze ty si uz ako 5-rocna vsetko ovladala..a velmi sa mi paci tvoj ludsky pristup k pacientom, asi by si si ho mala este zdokonalit aby si bola dokonala po vsetkych stranach, slecna farmaceutka..tu asi niekomu vzdelanie udiera riadne na mozog

tpch

rado sa stalo
Chcela by som vidiet situaciu, ked za tebou pride pacient po radu do lekarne, ked ty si riesis suchu kozu na internete...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.